WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW

Kompromitujaca porażka

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

11.11.2018 r. Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 1:2 (1:2) br. Papierz Bartosz

Skład: Prończuk Maciej - Pawlewski Michał, Papierz Bartosz, Zwierko Konrad, Czapliński Kacper kpt., Brach Tomasz, Pawlewski Dawid, Płotka Rafał, Otto Damian, Niziński Karol

Rezerwowi:  brak

Nieobecni: Ebertowski Michał, Bauer Michał, Szewczyk Fabian, Grosiak Aleksander, Błoński Filip, Kuziomko Jakub, Obiała Marcin i Grzyba Hubert (nie stawili się na zbiórkę)

Nie takiej postawy oczekiwaliśmy w spotkaniu z ostatnim zespołem, który do tej pory nie zdobył nawet punktu. Byliśmy nieporadni i oddaliśmy mecz praktycznie bez walki gościom, którzy nie byli lepsi od nas, ale przynajmniej chcieli walczyć i żadnym usprawiedliwieniem nie jest to, że mecz zaczęliśmy w 10, bo to też jest nasza wina. Tradycją staje się już wychodzenie naszych zawodników na mecze całkowicie nieskoncentrowanych. Tak też był i dzisiaj. Bo już po czterech minutach było 0:2, a utracone bramki to świąteczne podarunki naszego bramkarza i obrony. Po koniec pierwszej połowy po rzucie rożnym strzałem z woleja Bartosz Papierz zdobył co prawda bramkę kontaktową, ale wcześniej znakomitych sytuacji nie wykorzystali Rafał Płotka i Damian Otto. O drugiej połowie lepiej nie mówić, poza jednym momentem kiedy to Michał Pawlewski z 5 metrów zamiast do bramki huknął w poprzeczkę. Mecz kończyliśmy w ośmiu po czerwonej kartce Bartosza Papierza i kontuzji Damiana Otto. Bez solidnej pracy na treningach nie da się dobrze grać w piłkę, dla części zawodników już samo przyjście na mecz jest nie lada wysiłkiem i poświęceniem, cóż dopiero mówić o walce na boisku. Mimo wszystko trzeba podziękować tym co dzisiaj byli i zganić tych co zawiedli swoich kolegów nie przychodząc na mecz.