PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

HATTRICK "SIARY"

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 3-0 (1-0) bramki: Szymon Siarnecki -3

Skład: Marek Kapała, Paweł Gogół, Kamil Makowski, Wojciech Zacholski. Piotr Szczygieł-kpt., Bartłomiej Kaszubski, Daniel Sorbian (od 87 minuty Michał Pawlewski) , Krzysztof Stępniak, Zbigniew Sobura (od 85 minuty Bartosz Szmajdziak),Szymon Siarnecki, Damian Kowalski.

Żółte kartki:  Daniel Sorbian, Kamil Makowski

 

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia Kotwicy. Goście od samego początku zepchnęli nasz zespół do bardzo głębokiej defensywy. Grali bardzo szybko wymieniając między sobą bardzo dużo podań, przeprowadzali składne akcje i tak naprawdę można było się zastanawiać kiedy po raz pierwszy umieszczą piłkę w naszej bramce. Jednak tak się nie stało bo nasza defensywa mimo trochę chaotycznej gry nie popełniła żadnego błędu i skutecznie kasowała akcje gości. a  na swoim wysokim poziomie grał Marek, który w 8 minucie obronił groźny strzał  z 18 metrów.  W 22 minucie meczu mocno zagotowało się w naszym polu bramkowym. Najpierw z  linii bramkowej piłkę wybił Wojtek Zacholski, potem dwukrotnie instynktownie broni Marek - jak goście nie strzelili bramki w tej akcji chyba nie wie nikt. Tak naprawdę dopiero w 23 minucie meczu wyszliśmy z piłką z własnej połowy za to w pięknym stylu. Piłkę wzdłuż linii zagrał Bartek Kaszubski, Piotrek Szczygieł przedłużył ją piętką do Szymona Siarneckiego ten zwodem zagrał do Krzyska Stępniaka, który próbował minąć dwóch obrońców, jednego minął na drugim się zatrzymał.  6 minut później przeprowadziliśmy kontrę, po której Piotrek Szczygieł znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Kotwicy, jednak po jego strzale piłka minimalnie minęła słupek bramki. Co się nie udało Piotrkowi w 29 minucie meczu w 42 minucie wyszło Szymonowi Siarneckiemu, który po asyście Krzyśka Stępniaka umieścił głową piłkę w siatce gości. Bramka stracona pod koniec pierwszej połowy lekko ostudziła zapał gości. Druga połowa to mądra i uważna gra naszego zespołu. W 71 minucie meczu przed szansą na zdobycie bramki stanął Daniel Sorbian, zamykając akcję  zabrakło mu kilku centymetrów aby trafić w piłkę, która przeleciała wzdłuż piątego metra, po wrzucie z rogu Krzyśka Stępniaka. chwilę później doszło do bardzo kontrowersyjnej sytuacji. Piotrek Szczygieł będąc w polu karnym w sytuacji sam na sam mijając bramkarza gości  został przez niego wycięty równo z trawą. Sytuacja podręcznikowa, jasna i klarowna w tym momencie sędzia główny doznał jakiegoś zaćmienia bowiem będąc kilka metrów od akcji kompletnie nie zareagował. Faul był tak mocny  ze słychać było trzask i wszyscy obawialiśmy się najgorszego jednak po interwencji medycznej Piotrek wrócił do gry. Tutaj należy zwrócić uwagę na postawę fair play bramkarza gości który zdając sobie sprawę z faulu przyznał się do niego w trakcie trwania protestów naszych zawodników, niestety dla sędziego to było za mało. Nie będę się więcej pastwił nad decyzja sędziego bowiem już kilka minut po akcji zapewne wiedział, że popełnił błąd. W 80 minucie meczu ponownie błysnął Szymon Siarnecki, który mierzonym strzałem po ziemi z za pola karnego ponownie pokonał bramkarza gości i było  2-0 . 3 minuty później znowu Szymon  dobił gości strzelając trzecią bramkę. 

Podsumowując: zagraliśmy dzisiaj mądrze taktycznie z zaangażowaniem i poświęceniem.

Przed nami ostatni mecz w tej rundzie. za tydzień w sobotę o 13 zagramy w Złocieńcu z ostatnim zespołem rozgrywek 0impem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 kowalewice removebg preview

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
LZS KOWALEWICE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz towarzyski

Sobota 27.07.2019 godz. 17,00

BOISKO KOWALEWICE

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


    
 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Astra Ustronie Morskie
     
2.  Bajgiel Będzino        
3.  Błękitni Stary Jarosław
      
4.  Iskra Białogard
      
5.  Kotwica II Kołobrzeg
      
6.  LZS Kowalewice
       
7.  Pomorzanin Sławoborze
      
8. Płomień Myślino
        
9. 
Saturn Mielno
       
10.  Sława Sławno
       
11.  Strong Zielenica
      
12.  Wiekowianka Wiekowo
       
13.  Wieża Postomino
        
14. Wybrzeże Biesiekierz
       
15. Victoria Sianów        
16. Zefir Wyszewo
      
.         

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2          
3.         
4.           
5.       
6.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2        
3.       
4.         
5.        
6        
7.        
8      
9. 
      
10.