PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Plan przygotowań i poszukiwanie trenera

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ale ostatnio sytuacja się mocno skomplikowała. Niemożliwym stało się pogodzenie przez dotychczasowego szkoleniowca obowiązków zawodowych z prowadzenie zespołu. Póki co przedstawiamy plan sparingów:

1. 03.02 LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo (Darłowo godz. 14) - 2:3 (1:1)

2. 09.02 Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo (Darłowo godz. 14) - 1:2 (0:0)

3. 17.02 Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo (Darłowo godz. 15,15)

4. 19.02 Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo (Darłowo godz. 18,30)

5. 24.02 Bajgiel Będzino - Wiekowianka Wiekowo (Darłowo godz. 16)

6. 02.03 Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo (Koszalin)

 

MECZE

 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

Bobolice

1 : 1

(0:1)

 

logooo
Mechanik Bobolice Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 23.03.2019 g. 15

Stadion miejski w Bobolicach

 
 A1 Junior Grupa I
 

- : -


 

Victoria Sianów

Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

sobota 30.03.19 r. godz. 11

Stadion miejski w Sianowie

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 

 

 

 -  :  -

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
UKS Orlik Darłowo
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 

Mecz mistrzowski

sobota 30.03.19 r. godz. 11

Stadion miejski w Darłowie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Lech Czaplinek
 19 45     59-20
2.  Darłovia Darłowo
 19 44     67-23
3.  Błonie Barwice
19 42     43-24
4.  Sława Sławno 18 35     39-28
5.  Astra Ustronie Morskie
19 32    55-25
6.  Wiekowianka Wiekowo
19 31     34-27
7.  Kotwica II Kołobrzeg
19 30     56-24
8. Wieża Postomino
17 27      50-25
9. 
Iskra Białogard
18 25     28-30
10.  Wybrzeże Biesiekierz
19 24     33-33
11.  Korona Człopa
19 23     30-45
12.  Spójnia Swidwin
19 21      33-74
13.  Mechanik Bobolice
19 16     39-53
14. Jedność-Ikar Krosino
17 15     29-41
15. Olimp Złocieniec 18 13     33-63
16. Saturn Mielno
19 13    23-63
17. Calisia Kalisz Pomorski 19 13    21-74

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52