PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Udany początek

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

03.02.2019 r. LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 2:3 (1:1) br. Lipski Marcin x 2 i Szynkowski Grzegorz (boisko w Darłowie)

Skład: Kapała Marek - Zacholski Wojciech, Szczygieł Piotr kpt., Kaszubski Bartłomiej, zaw test. (od 30 min. Szynkowski Grzegorz), Stępniak Krzysztof, Sobura Zbigniew, Sorbian Daniel, Kowalski Damian, Siarnecki Szymon, Lipski Marcin

Nieobecni: Makowski Kamil (wojsko), Gogół Paweł (praca), Śniadecki Wojciech i Zawolik Damian (sprawy osobiste)

Już tradycyjnie w mocno okrojonym składzie przystąpiliśmy do wczorajszego meczu. Nasz przeciwnik to drużyna środka klasy A, z aspiracjami awansu do klasy okręgowej. Dobry przeciwnik jak na ten moment przygotowań. Od początku zgodnie z zaleceniami trenera staraliśmy się grać cierpliwie i jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Prowadzenie objęliśmy w 6 minucie po akcji lewą stroną Szymona Siarneckiego, który na wysokości pola karnego podał ją do będącego bez opieki Marcina Lipskiego. Jego strzał w długi róg wylądował w bramce gospodarzy. W 10 i 26 minucie po naszych błędach gospodarze mogli wyrównać, ale w pierwszym przypadku dobrze interweniował Piotr Szczygieł, a w drugim Marek Kapała. W 36 minucie dobrej sytuacji nie wykorzystał Damian Kowalski, którego strzał przeszedł nad poprzeczką. Minutę później po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu gospodarze wyrównali. W tym też czasie boisko musiał opuścić z uwagi na kontuzję testowany zawodnik. Pierwsze pół godziny drugiej połowy gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a żadnej ze stron nie udało się stworzyć sytuacji bramkowych. Pierwsi zroblili to gospodarze, którzy w 72 minucie po akcji lewą stroną objęli prowadzenie. Podrażnieni takim obrotem sprawy zawodnicy nasi zabrali się mocno do roboty, a na efekty nie przyszło nam długo czekać. W 76 minucie lekkiego lobika w pole karne wrzucił Krzysztof Stępniak, a idący za piłką Grzegorz Szynkowski ubiegł bramkarza kierując piłkę do pustej bramki. Minutę później błąd obrony wykorzystał Marcin Lipski, który przebił się z piłką przez interwenującego bramkarza, a następnie umieścił ją także w pustej bramce. Trzecia stracona bramka, a i chyba brak sił spowodowały, że gospodarze mocno spuścili z tonu, a my mimo kilku dobrych w końcówce okazji nie potrafiliśmy podwyższyć wyniku. W przyszłą sobotę także w Darłowie o godzinie 14 zmierzymy się ze Sławą Sławno. Zapraszamy kibiców. 

 

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 kowalewice removebg preview

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
LZS KOWALEWICE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz towarzyski

Sobota 27.07.2019 godz. 17,00

BOISKO KOWALEWICE

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


    
 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Astra Ustronie Morskie
     
2.  Bajgiel Będzino        
3.  Błękitni Stary Jarosław
      
4.  Iskra Białogard
      
5.  Kotwica II Kołobrzeg
      
6.  LZS Kowalewice
       
7.  Pomorzanin Sławoborze
      
8. Płomień Myślino
        
9. 
Saturn Mielno
       
10.  Sława Sławno
       
11.  Strong Zielenica
      
12.  Wiekowianka Wiekowo
       
13.  Wieża Postomino
        
14. Wybrzeże Biesiekierz
       
15. Victoria Sianów        
16. Zefir Wyszewo
      
.         

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2          
3.         
4.           
5.       
6.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2        
3.       
4.         
5.        
6        
7.        
8      
9. 
      
10.