ZSS DOBIESŁAW

Dwie różne połowy

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

21.02.2019 r. Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 2:2 (2:0) br. Kaszubski Bartłomiej i Lipski Marcin

Skład: Markowski Adrian- Zacholski Wojciech, Kapała Marek kpt., Kaszubski Bartłomiej, zaw. test., Stępniak Krzysztof, Sorbian Daniel, Kowalski Damian (od 46 min. Szynkowski Grzegorz), Śniadecki Wojciech, Sobura Zbigniew (od 46 min. Siarnecki Szymon), Lipski Marcin

Nieobecni: Szczygieł Piotr i Zawolik Damian (praca), Makowski Kamil (wojsko), Gogół Paweł i zaw. test. (sprawy osobiste)

Z uwagi na odmowę Darłovii rozegrania zaplanowanego na wtorek spotkania i co za tym idzie awaryjnym terminem tego meczu w naszym składzie w odróżnieniu od gospodarzy zabrakło kilku podstawowych zawodników. I było to widoczne szczególnie w pierwszej połowie, kiedy to po ewidentnych błędach obrony w 17 i 32 min. straciliśmy jak to się mówi z niczego dwie bramki. Od początku drugiej połowy mocno przycisneliśmy gospodarzy i w 52 minucie po strzale Bartłomieja Kaszubskiego i rykoszecie zdobyliśmy kontaktową bramkę. Potem jeszcze stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kilku bramek, ale albo lepszy był bramkarz Zefira, albo strzały były zblokowane, albo szwankowało ostatnie podanie. Dopiero w 85 minucie po akcji prawą stroną Grzegorza Szynkowskiego zamykający akcję Marcin Lipski główka z kilku metrów ulokował piłkę w bramce. Trzeba uczciwie powiedzieć, że dzisiejszy rywal postawił nam dzisiaj najwyższe spośród dotychczasowych warunki. W niedzielę 24 o godzinie 15,50 zapraszamy ponownie do Darłowa na mecz z Bajglem Będzino. Miejmy nadzieję, że pogoda tym razem dopisze.