PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Koniec przygotowań, czas zacząć ligę.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Skład: Kapała Marek (od 46 min. Markowski Adrian) - Kaszubski Bartłomiej, Makowski Kamil, Gogół Paweł, Szczepanik Kamil (od 25 min. Szczygieł Piotr),  Sorbian Daniel, Sobura Zbigniew (od 30 min. Szynkowski Grzegorz), Siarnecki Szymon, Kowalski Damian, Stępniak Krzysztof, Lipski Marcin

Nieobecni: Zawolik Damian (praca), Kruk Dominik (choroba), Śniadecki Wojciech (studia), Zacholski Wojciech i Łopata Sylwester (wypożyczeni do innych klubów)

Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Zajęcia rozpoczęly się 17 stycznia i odbywały się dwa razy w tygodniu na orlikach w Koszalinie i sali sportowej Społecznej Szkoły Podstawowej w Dobiesławiu, a w soboty lub niedziele rozgrywane były mecze kontrolne na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Darłowie lub Koszalinie. A oto uzyskane wyniki i strzelcy bramek:

1. 03.02.2019 r. LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 2:3 (1:1) br. Lipski Marcin -2, Szynkowski Grzegorz (boisko Darłowo)

2. 09.02.2019 r. Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1:2 (0:0) br.Sorbian Daniel i Lipski Marcin (boisko Darłowo)

3. 17.02.2019 r. Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0:5 (0:2) br. Szynkowski Grzegorz -2, Sobura Zbigniew, Lipski Marcin, Stępniak Krzysztof (boisko Darłowo)

4. 21.02.2019 r. Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 2:2 (2:0) br. Lipski Marcin i Kaszubski Bartłomiej (boisko Koszalin)

5. 24.02.2019 r. Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 3:2 (2:1) br. Stępniak Krzysztof, Kruk Dominik, Siarnecki Szymon (boisko Darłowo)

6. 02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Bilans spotkań: zwycięstwa - 4, remisy -1, porażki -1. Bilans bramkowy: 15:10

Strzelcy bramek:

1. Lipski Marcin             - 5

2. Szynkowski Grzegorz - 3

3. Stępniak Krzysztof     - 2

4. Sorbian Daniel          - 1

5. Siarnecki Szymon      - 1

6. Kaszubski Bartłomiej  - 1

7. Kruk Dominik           - 1

8. Sobura Zbigniew      - 1

Podczas spotkań kontrolnych trener testował nowych zawodników i różne warianty ustawienia zawodników, w wyniku czego ustalona została kadra, która przedstawia się następująco:

Bramkarze: Kapała Marek (81), Markowski Adrian (96), Szmajdziak Łukasz (83)

Obrońcy: Gogół Paweł (85), Kaszubski Bartłomiej (90), Szczygieł Piotr (91), Makowski Kamil (94), Szczepanik Kamil (98),Kruk Dominik (00), Pawlewski Michał (02)

Pomocnicy: Sorbian Daniel (82), Kowalski Damian (98), Stępniak Krzysztof (85), Sobura Zbigniew (85), Szmajdziak Bartosz (94), Śniadecki Wojciech (97), Siarnecki Szymon (99), Zawolik Damian (96)

Napastnicy: Lipski Marcin (87), Szynkowski Grzegorz (84), Ebertowski Michał (02)

Przybyli: Szynkowski Grzegorz (Astra Ustronie Morskie transfer definitywny), Kruk Dominik (Astra Ustronie Morskie wypoż. do 30.06.19), Szczepanik Kamil (Bałtyk Koszalin wypoż. do 30.06.19)

Ubyli: Zacholski Wojciech (Wybrzeże Biesiekierz wypoż. do 30.06.19), Łopata Sylwester (Strong Zielenica wypoż. do 30.06.19), Płotka Paweł i Zoruk Michał (nie podjęli treningów), Otto Damian i Szewczyk Fabian ( powrót do drużyny j. starszych), Krupski Dariusz (zakończył karierę)

Trener: Szynkowski Grzegorz (UEFA B) Asystent: Sorbian Daniel

Frekwencja na treningach (20 j.tr.)

1. Kapała Marek                    - 35 %

2. Markowski Adrian              - 50 %

3. Szmajdziak Łukasz             -   0 %

4. Gogół Paweł                    - 40 %

5. Kaszubski Bartłomiej          - 80 %

6. Makowski Kamil                - 10 %

7. Szczygieł Piotr                  - 30 %

8. Szczepanik Kamil               - 45 %       

9. Kruk Dominik                   - 60 %        

10. Kowalski Damian             - 75 %

11. Siarnecki Szymon           -  45 %

12. Pawlewski Michał            -   0 %

13. Szmajdziak Bartosz          -   5 %

14. Sobura Zbigniew            - 95 %

15. Sorbian Daniel               - 90 %

16. Stępniak Krzysztof         - 95 %

17. Zawolik Damian             - 40 %

18. Śniadecki Wojciech       - 40 %

19. Ebertowski Michał         - 15 %

20. Lipski Marcin                 - 70 %

21. Szynkowski Grzegorz     - 85 %                                                                                                                                                                                     

 Niższa frekwencja niektórych zawodników spowodowana był oczywistymi czynnikami, takimi jak: wojsko, praca, kontuzje czy choroba, ale nieobecności kilku zawodników trzeba sie będzie dokładniej przyjrzeć i być może trzeba będzie podjąć jakieś kroki dyscyplinujące.

Celem sportowym jest wywalczenie miejsca w pierwszej szóstce.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 kowalewice removebg preview

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
LZS KOWALEWICE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz towarzyski

Sobota 27.07.2019 godz. 17,00

BOISKO KOWALEWICE

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


    
 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Astra Ustronie Morskie
     
2.  Bajgiel Będzino        
3.  Błękitni Stary Jarosław
      
4.  Iskra Białogard
      
5.  Kotwica II Kołobrzeg
      
6.  LZS Kowalewice
       
7.  Pomorzanin Sławoborze
      
8. Płomień Myślino
        
9. 
Saturn Mielno
       
10.  Sława Sławno
       
11.  Strong Zielenica
      
12.  Wiekowianka Wiekowo
       
13.  Wieża Postomino
        
14. Wybrzeże Biesiekierz
       
15. Victoria Sianów        
16. Zefir Wyszewo
      
.         

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2          
3.         
4.           
5.       
6.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2        
3.       
4.         
5.        
6        
7.        
8      
9. 
      
10.