PARTNERZY

WIĘCEJ INFORMACJI
http://wiekowianka-wiekowo.eu/index.php/szkolka-pilkarska

Koniec przygotowań, czas zacząć ligę.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Skład: Kapała Marek (od 46 min. Markowski Adrian) - Kaszubski Bartłomiej, Makowski Kamil, Gogół Paweł, Szczepanik Kamil (od 25 min. Szczygieł Piotr),  Sorbian Daniel, Sobura Zbigniew (od 30 min. Szynkowski Grzegorz), Siarnecki Szymon, Kowalski Damian, Stępniak Krzysztof, Lipski Marcin

Nieobecni: Zawolik Damian (praca), Kruk Dominik (choroba), Śniadecki Wojciech (studia), Zacholski Wojciech i Łopata Sylwester (wypożyczeni do innych klubów)

Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Zajęcia rozpoczęly się 17 stycznia i odbywały się dwa razy w tygodniu na orlikach w Koszalinie i sali sportowej Społecznej Szkoły Podstawowej w Dobiesławiu, a w soboty lub niedziele rozgrywane były mecze kontrolne na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Darłowie lub Koszalinie. A oto uzyskane wyniki i strzelcy bramek:

1. 03.02.2019 r. LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 2:3 (1:1) br. Lipski Marcin -2, Szynkowski Grzegorz (boisko Darłowo)

2. 09.02.2019 r. Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1:2 (0:0) br.Sorbian Daniel i Lipski Marcin (boisko Darłowo)

3. 17.02.2019 r. Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0:5 (0:2) br. Szynkowski Grzegorz -2, Sobura Zbigniew, Lipski Marcin, Stępniak Krzysztof (boisko Darłowo)

4. 21.02.2019 r. Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 2:2 (2:0) br. Lipski Marcin i Kaszubski Bartłomiej (boisko Koszalin)

5. 24.02.2019 r. Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 3:2 (2:1) br. Stępniak Krzysztof, Kruk Dominik, Siarnecki Szymon (boisko Darłowo)

6. 02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Bilans spotkań: zwycięstwa - 4, remisy -1, porażki -1. Bilans bramkowy: 15:10

Strzelcy bramek:

1. Lipski Marcin             - 5

2. Szynkowski Grzegorz - 3

3. Stępniak Krzysztof     - 2

4. Sorbian Daniel          - 1

5. Siarnecki Szymon      - 1

6. Kaszubski Bartłomiej  - 1

7. Kruk Dominik           - 1

8. Sobura Zbigniew      - 1

Podczas spotkań kontrolnych trener testował nowych zawodników i różne warianty ustawienia zawodników, w wyniku czego ustalona została kadra, która przedstawia się następująco:

Bramkarze: Kapała Marek (81), Markowski Adrian (96), Szmajdziak Łukasz (83)

Obrońcy: Gogół Paweł (85), Kaszubski Bartłomiej (90), Szczygieł Piotr (91), Makowski Kamil (94), Szczepanik Kamil (98),Kruk Dominik (00), Pawlewski Michał (02)

Pomocnicy: Sorbian Daniel (82), Kowalski Damian (98), Stępniak Krzysztof (85), Sobura Zbigniew (85), Szmajdziak Bartosz (94), Śniadecki Wojciech (97), Siarnecki Szymon (99), Zawolik Damian (96)

Napastnicy: Lipski Marcin (87), Szynkowski Grzegorz (84), Ebertowski Michał (02)

Przybyli: Szynkowski Grzegorz (Astra Ustronie Morskie transfer definitywny), Kruk Dominik (Astra Ustronie Morskie wypoż. do 30.06.19), Szczepanik Kamil (Bałtyk Koszalin wypoż. do 30.06.19)

Ubyli: Zacholski Wojciech (Wybrzeże Biesiekierz wypoż. do 30.06.19), Łopata Sylwester (Strong Zielenica wypoż. do 30.06.19), Płotka Paweł i Zoruk Michał (nie podjęli treningów), Otto Damian i Szewczyk Fabian ( powrót do drużyny j. starszych), Krupski Dariusz (zakończył karierę)

Trener: Szynkowski Grzegorz (UEFA B) Asystent: Sorbian Daniel

Frekwencja na treningach (20 j.tr.)

1. Kapała Marek                    - 35 %

2. Markowski Adrian              - 50 %

3. Szmajdziak Łukasz             -   0 %

4. Gogół Paweł                    - 40 %

5. Kaszubski Bartłomiej          - 80 %

6. Makowski Kamil                - 10 %

7. Szczygieł Piotr                  - 30 %

8. Szczepanik Kamil               - 45 %       

9. Kruk Dominik                   - 60 %        

10. Kowalski Damian             - 75 %

11. Siarnecki Szymon           -  45 %

12. Pawlewski Michał            -   0 %

13. Szmajdziak Bartosz          -   5 %

14. Sobura Zbigniew            - 95 %

15. Sorbian Daniel               - 90 %

16. Stępniak Krzysztof         - 95 %

17. Zawolik Damian             - 40 %

18. Śniadecki Wojciech       - 40 %

19. Ebertowski Michał         - 15 %

20. Lipski Marcin                 - 70 %

21. Szynkowski Grzegorz     - 85 %                                                                                                                                                                                     

 Niższa frekwencja niektórych zawodników spowodowana był oczywistymi czynnikami, takimi jak: wojsko, praca, kontuzje czy choroba, ale nieobecności kilku zawodników trzeba sie będzie dokładniej przyjrzeć i być może trzeba będzie podjąć jakieś kroki dyscyplinujące.

Celem sportowym jest wywalczenie miejsca w pierwszej szóstce.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA GR.3


 wiekowianka logo do logo

 

 

 

 - : -

 

 

 

 

 

wiekowianka logo do logo
 

Wiekowianka Wiekowo

 


 

 
Koszalin: D1 Młodzik
 wiekowianka logo do logo

 

- : -

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
WIEKOWIANKA WIEKOWO/SZKOŁA DOBIESŁAW



 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Wieża Postomino
14
 38    83:13
2.  Sława Sławno
 14  33    33:11
3.  Wiekowianka Wiekowo
 14  32    40:19
4.  Vimobilia Będzino
 14  26    32:26
5. Victoria Sianów
14 24     40:28
6.  Astra Ustronie Morskie
 14  23     36:23
7.  Zefir Wyszewo
 14  21    28:24
8. Iskra Białogard
 14  18     25:27
9. 
Wybrzeże Biesiekierz
 14  18     29:35
10.  Pomorzanin Sławoborze
 14  17     26:37
11.  Strong Zielenica
 14  16    25:38
12.  Saturn Mielno
 14  8    21:58
13.  Płomień Myślino
 14  8    23:64
14.  Błękitni Stary Jarosław
 14  7    21:38
15. LZS Kowalewice  14  7    29:50
16. Kotwica II      Kołobrzeg (wycofana)
      
.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.   Gwardia Koszalin
 11  31  66:7
2  Gwardia II Koszalin  11  26 65:15
3.  Bałtyk Koszalin
 11  23  50:14
4.   Zryw Kretomino  10  23  54:27
5.   UKS Orlik Darłowo
 11  18   27:26
6  Bałtyk II Koszalin  9  17  50:21
7.   Żaki Sławno
 11  13    29:34
8 AP Mielno
 10  12   18:50
9. 
 UKS Wieża Postomino
 11  10    29:57
10. Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  11  10     14:46
 11. Victoria SP 2 Sianów  11  3    12:84