PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Koniec przygotowań, czas zacząć ligę.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Skład: Kapała Marek (od 46 min. Markowski Adrian) - Kaszubski Bartłomiej, Makowski Kamil, Gogół Paweł, Szczepanik Kamil (od 25 min. Szczygieł Piotr),  Sorbian Daniel, Sobura Zbigniew (od 30 min. Szynkowski Grzegorz), Siarnecki Szymon, Kowalski Damian, Stępniak Krzysztof, Lipski Marcin

Nieobecni: Zawolik Damian (praca), Kruk Dominik (choroba), Śniadecki Wojciech (studia), Zacholski Wojciech i Łopata Sylwester (wypożyczeni do innych klubów)

Podsumowanie okresu przygotowawczego.

Zajęcia rozpoczęly się 17 stycznia i odbywały się dwa razy w tygodniu na orlikach w Koszalinie i sali sportowej Społecznej Szkoły Podstawowej w Dobiesławiu, a w soboty lub niedziele rozgrywane były mecze kontrolne na boiskach ze sztuczną nawierzchnią w Darłowie lub Koszalinie. A oto uzyskane wyniki i strzelcy bramek:

1. 03.02.2019 r. LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 2:3 (1:1) br. Lipski Marcin -2, Szynkowski Grzegorz (boisko Darłowo)

2. 09.02.2019 r. Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1:2 (0:0) br.Sorbian Daniel i Lipski Marcin (boisko Darłowo)

3. 17.02.2019 r. Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0:5 (0:2) br. Szynkowski Grzegorz -2, Sobura Zbigniew, Lipski Marcin, Stępniak Krzysztof (boisko Darłowo)

4. 21.02.2019 r. Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo 2:2 (2:0) br. Lipski Marcin i Kaszubski Bartłomiej (boisko Koszalin)

5. 24.02.2019 r. Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 3:2 (2:1) br. Stępniak Krzysztof, Kruk Dominik, Siarnecki Szymon (boisko Darłowo)

6. 02.03.2019 r. Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 3:0 (1:0)

Bilans spotkań: zwycięstwa - 4, remisy -1, porażki -1. Bilans bramkowy: 15:10

Strzelcy bramek:

1. Lipski Marcin             - 5

2. Szynkowski Grzegorz - 3

3. Stępniak Krzysztof     - 2

4. Sorbian Daniel          - 1

5. Siarnecki Szymon      - 1

6. Kaszubski Bartłomiej  - 1

7. Kruk Dominik           - 1

8. Sobura Zbigniew      - 1

Podczas spotkań kontrolnych trener testował nowych zawodników i różne warianty ustawienia zawodników, w wyniku czego ustalona została kadra, która przedstawia się następująco:

Bramkarze: Kapała Marek (81), Markowski Adrian (96), Szmajdziak Łukasz (83)

Obrońcy: Gogół Paweł (85), Kaszubski Bartłomiej (90), Szczygieł Piotr (91), Makowski Kamil (94), Szczepanik Kamil (98),Kruk Dominik (00), Pawlewski Michał (02)

Pomocnicy: Sorbian Daniel (82), Kowalski Damian (98), Stępniak Krzysztof (85), Sobura Zbigniew (85), Szmajdziak Bartosz (94), Śniadecki Wojciech (97), Siarnecki Szymon (99), Zawolik Damian (96)

Napastnicy: Lipski Marcin (87), Szynkowski Grzegorz (84), Ebertowski Michał (02)

Przybyli: Szynkowski Grzegorz (Astra Ustronie Morskie transfer definitywny), Kruk Dominik (Astra Ustronie Morskie wypoż. do 30.06.19), Szczepanik Kamil (Bałtyk Koszalin wypoż. do 30.06.19)

Ubyli: Zacholski Wojciech (Wybrzeże Biesiekierz wypoż. do 30.06.19), Łopata Sylwester (Strong Zielenica wypoż. do 30.06.19), Płotka Paweł i Zoruk Michał (nie podjęli treningów), Otto Damian i Szewczyk Fabian ( powrót do drużyny j. starszych), Krupski Dariusz (zakończył karierę)

Trener: Szynkowski Grzegorz (UEFA B) Asystent: Sorbian Daniel

Frekwencja na treningach (20 j.tr.)

1. Kapała Marek                    - 35 %

2. Markowski Adrian              - 50 %

3. Szmajdziak Łukasz             -   0 %

4. Gogół Paweł                    - 40 %

5. Kaszubski Bartłomiej          - 80 %

6. Makowski Kamil                - 10 %

7. Szczygieł Piotr                  - 30 %

8. Szczepanik Kamil               - 45 %       

9. Kruk Dominik                   - 60 %        

10. Kowalski Damian             - 75 %

11. Siarnecki Szymon           -  45 %

12. Pawlewski Michał            -   0 %

13. Szmajdziak Bartosz          -   5 %

14. Sobura Zbigniew            - 95 %

15. Sorbian Daniel               - 90 %

16. Stępniak Krzysztof         - 95 %

17. Zawolik Damian             - 40 %

18. Śniadecki Wojciech       - 40 %

19. Ebertowski Michał         - 15 %

20. Lipski Marcin                 - 70 %

21. Szynkowski Grzegorz     - 85 %                                                                                                                                                                                     

 Niższa frekwencja niektórych zawodników spowodowana był oczywistymi czynnikami, takimi jak: wojsko, praca, kontuzje czy choroba, ale nieobecności kilku zawodników trzeba sie będzie dokładniej przyjrzeć i być może trzeba będzie podjąć jakieś kroki dyscyplinujące.

Celem sportowym jest wywalczenie miejsca w pierwszej szóstce.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

2 : 1

(1:0)

 

 

 

 

 WYBRZEŻE
Wiekowianka Wiekowo Wybrzeże Biesiekierz

Mecz mistrzowski

Sobota 18.05.2019 g. 16

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

5 : 0

(2:0)

 

 

 

 

 

logooo
 
Błękitni Stary Jarosław



Wiekowianka Wiekowo 

Mecz mistrzowski

Niedziela 19.05.2019 r. godz. 14

Boisko gminne w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 SŁAWA

 

 8 : 1

(5:0)


 

 

 

 

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
UKS Jedynka Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 

Mecz mistrzowski

Wtorek 21.05.2019 r. godz. 16,30

Stadion miejski w Sławnie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 28 68   108-29
2.  Lech Czaplinek
 29 64     79-34
3.  Błonie Barwice
29 57     63-46
4.  Wiekowianka Wiekowo 28 48     55-38
5.  Wieża Postomino
27 48    83-39
6.  Sława Sławno
28 46     61-50
7.  Iskra Białogard
28 45     46-49
8. Kotwica II Kołobrzeg
28 42      84-43
9. 
Korona Człopa
28 41     45-56
10.  Astra Ustronie Morskie
28 40     66-46
11.  Wybrzeże Biesiekierz
29 38     46-47
12.  Saturn Mielno
29 29     44-78
13.  Spójnia Świdwin
29 29     45-108
14. Mechanik Bobolice
29 25     61-87
15. Jedność-Ikar Krosino 26 22     45-71
16. Calisia Kalisz Pomorski
28 19    32-97
17. Olimp Złocieniec 27 16    44-89

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 16 41    77-11
2  Victoria Sianów 16 35     86-33
3.  Sława Sławno
16 34     64-21
4.  Błękitni Stary Jarosław 16 17     43-64
5.  LZS Kowalewice
16 9     23-99
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 4     21-86

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 14 39 90-16
2 UKS Sława Jedynka Sławno 14 34 78-14
3.  Gwardia II Koszalin
14 28    49-27
4.  Mieleńska Akademia Rozwoju Mielno 13 24    59-46
5.  Bałtyk II Koszalin
12 22     62-20
6  Zryw Kretomino 15 21     43-28
7.  UKS Żukowo (wycofany z rozgrywek)
15 12     24-48
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
12 10    22-38
9. 
UKS Victoria SP 2 Sianów
13 9      18-91
10. Wybrzeże Biesiekierz  14  3       12-129
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek