PARTNERZY

WIĘCEJ INFORMACJI

Trzeci remis

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

22.02.2020 r. Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 2:2 (1:2) br. Pooch Dominik i Źiółkowski Bartosz po 1

Skład: bramkarz wypoż. z Astry - Kruk Dominik, Szczygieł Piotr kpt., Gogół Paweł, zaw. test., Pooch Dominik, Sorbian Daniel, Zawolik Damian, Śniadecki Wojciech, Źiółkowski Bartosz, Stępniak Krzysztof

Na zmiany: Szynkowski Grzegorz

Nieobecni: Kowalski Damian, Madejek Maksymilian i Sobura Zbigniew ( kontuzje), Lipski Marcin i Markowski Adrian (sprawy osobiste), Siarnecki Szymon (nie stawił się na zbiórkę), Pawlicki Tomasz (choroba)

W bardzo eksperymentalnym składzie przyszło nam dzisiaj rozegrać kolejny sparing. Z uwagi na nieobecność naszego etatowego bramkarza trenerzy wcześniej uzgodnili, że w naszej bramce zagrają bramkarze Astry, każdy po jednej połowie. Do tego należy doliczyć długą z różnych względów listę nieobecnych. Mimo tego trzeba powiedzieć, że był to nasz jak dotychczas najlepszy sprawdzian. W pierwszej połowie grając z silnym wiatrem po upływie kwadransa zepchnęliśmy gospodarzy do głębokiej defensywy, czego efektem była bramka zdobyta w 23 minucie. Wtedy to bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki gospodarzy trafił Dominik Pooch. Mimo kilku okazji na drugą bramkę czekaliśmy do 40 minuty, kiedy to po prostopadłym podaniu Krzysztofa Stępniaka Damian Zawolik precyzyjnie dośrodkował w pole karne do Bartosza Źiółkowskiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce Astry. Tuż przed przerwą po bardzo kontrowersyjnym rzucie pośrednim z odległości 8 metrów od naszej bramki gospodarze strzelili kontaktową bramkę. W drugiej połowie mimo gry pod silny wiatr nie daliśmy się zdominować gospodarzom, co więcej to my mieliśmy więcej okazji na podwyższenie prowadzenia. Co prawda w 67 minucie straciliśmy bramkę, ale w akcji gospodarzy było wiele przypadkowości i zwykłego szczęścia piłkarskiego. Cieszy powrót do gry kapitana Piotra Szczygła. W przyszłym tygodniu do treningów mają wrócić dwaj następni zawodnicy, a więc z każdym dniem powinno być coraz lepiej, bo liga coraz bliżej. Za tydzień spotkanie z juniorami młodszymi Bałtyku Koszalin.