PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

Czas na Głaz...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po drugie, jeśli uda się zdobyć komplet punktów, możemy mocno ugruntować, albo nawet poprawić swoją pozycję w tabeli bo w czasie, kiedy my grać będziemy ze słabszymi przeciwnikami to cała czołówka z kolei mierzyć się będzie w meczach bezpośrednich (m. in. Vimobilia - Gryf, Sława - Iskra, Vimobilia - Iskra, Sława - Pomorzanin, Zefir - Gryf). Może być ciekawie, szczególnie, że Zefir złapał zadyszkę i w ostatnich dwóch meczach zdobył tylko jeden punkt, grupa pościgowa w tym czasie punktowała i tabela nieco się spłaszczyła.

Żeby zrealizować ten optymistyczny scenariusz w pierwszej kolejności należy jednak skupić się na naszym najbliższym przeciwniku, którym jest ekipa Głazu Tychowo. Goście z Tychowa aktualnie zajmują z dorobkiem 23 punktów całkiem niezłe, 8 miejsce ze stratą 5 punktów do naszego zespołu. Do tej pory na wyjazdach grają również całkiem nieźle - odnieśli 3 zwycięstwa, jeden mecz zremisowali, 2 przegrali i stracili tylko 9 bramek. Lepszą obroną w meczach wyjazdowych w całej lidze dysponuje tylko lider z Wyszewa. Słowa uznania należą się gościom przede wszystkim za ostatnie tygodnie - 5 ostatnich kolejek to 4 zwycięstwa i jeden remis.

Do jutrzejszego spotkania nasz zespół przystąpi w bardzo okrojonym składzie ale jesteśmy podbudowani dwoma efektownymi zwycięstwami (8-0 z Kłaninem i 3-1 w Sławoborzu) i z zamiarem walki o kolejny komplet punktów.  Skuteczność jak widać dopisuje (średnia z tych meczów: 5,5 gola na mecz, średnia z wcześniejszych jedenastu: 2,08 gola na mecz) i mamy nadzieję, że tak już zostanie do końca rundy. 

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 logooo

 8 : 1

(3:1)

 

 

 

 

 
WIEKOWIANKA WIEKOWO Głaz Tychowo 

Mecz  mistrzowski

01.10.2022 r. godz. 16,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

 
Koszalin: D1 Młodzik Gr. 8
 logooo.jpg

- : -

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław Sława Sławno

Mecz mistrzowski 02.10.2022 r. godz.11 Stadion gminny  w Wiekowicach