PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

K.K.O.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

LP KLUB LINK
1 Bałtyk II Koszalin  www.baltykkoszalin.pl
2 Błonie Barwice  
3 Iskra Białogard  www.bksiskra.futbolowo.pl
4 Korona Człopa  
5 Lech Czaplinek  
6 Mechanik Bobolice  
7 Olimp Złocieniec  
8 Orzeł Wałcz  
9 Pogoń Połczyn Zdrój  
10 Saturn Mielno  
11 Sokół Karlino  
12 Spójnia Świdwin  
13 Sława Sławno  
14 Wiekowianka Wiekowo  www.wiekowianka wiekowo.pl
15 Victoria Sianów  
16 Wieża Postomino

MECZE

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 

Olimp

 

 0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

logooo

 

Olimp Złocieniec Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 24.11.2018 g. 13,00

Stadion miejski w Złocieńcu

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

6 : 1

(2:0)

 

 

wiekowianka logo do logo
 

Błękitni Stary Jarosław

Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Niedziela  18.11.2018 r. godz. 11.00

Stadion gminny  w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 

 -  :  -

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  

Mecz mistrzowski

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Błonie Barwice
 16 38     40-19
2.  Lech Czaplinek
 16 38     44-19
3.  Darłovia Darłowo
16 35     51-22
4.  Sława Sławno 16 32     35-26
5.  Astra Ustronie Morskie
16 32    53-18
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 27     30-22
7.  Kotwica II Kołobrzeg
16 23     48-23
8. Wieża Postomino
15 23      47-23
9. 
Korona Człopa
16 22     28-41
10.  Wybrzeże Biesiekierz
16 21     30-26
11.  Iskra Białogard
16 21     26-29
12.  Spójnia Świdwin
16 18      29-61
13.  Jedność-Ikar Krosino
15 15     28-31
14. Mechanik Bobolice
16 12     31-49
15. Calisia Kalisz Pomorski 16 10     18-61
16. Olimp Złocieniec
16 9    27-60
17. Saturn Mielno 16 9    20-55

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52