PARTNERZY

WIĘCEJ INFORMACJI
http://wiekowianka-wiekowo.eu/index.php/szkolka-pilkarska

SPONSORZY

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Lista zawiera firmy, instytucje, oraz osoby prywatne które zdecydowały się na wsparcie naszego klubu w rozgrywkach Koszalińskiej Klasy Okręgowej sezonie rozgrywkowym 2013/14. Jeżeli Państwo również chcą wesprzeć działalność Klubu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem KLUBU 100

FIRMY I INSTYTUCJE



Gmina Darłowo

bbs logo
Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie
   
  Sklep Spożywczo – Przemysłowy Marianna Brzezińska w Wiekowie
  Sołectwo Wiekowice
  Sołectwo Dobiesław
 
  Sołectwo Wiekowo
 
  Mechanizator s.c  Wiekowo
   

OSOBY PRYWATNE

 – Hnatek Tadeusz

– Różycki Jan

– Stępień Zbigniew

– Grzybak Łukasz

– Małecki Jan 

– Grzybak Kazimierz

– Prończuk Wiesław

– Maziarz Marian

– Muszyński Mariusz

– Muszyński Kazimierz

– Otomański Piot

– Romanowski Rajmund

– Gawrońska Jadwiga

– Kępka Andrzej

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA GR.3

Astra

 

 

 

 2  :  3

(1:2)

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo

 

ASTRA USTRONIE MORSKIE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz  mistrzowski

Sobota 12.10.2019 godz. 14,00

Stadion Ustronie Morskie

 
Koszalin: D1 Młodzik Grupa 4
 wiekowianka logo do logo

 

0  : 9

(0:5)

 

 

 

 

 

baltyk1
WIEKOWIANKA WIEKOWO/SZKOŁA DOBIESŁAW

BAŁTYK II KOSZALIN

Mecz mistrzowski

Środa  16.10 2019 r. godz. 16,30

Stadion gminny w Wiekowicach

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Wieża Postomino
7
 19    48:6
2.  Wiekowianka Wiekowo  8  19     27:9
3.  Sława Sławno
 8  19    16:4
4.  Vimobilia Będzino
 7  16    18:8
5. Victoria Sianów
8 16   23:15
6.  Wybrzeże Biesiekierz
 7  15     19:16
7.  Zefir Wyszewo
 8  11    15:13
8. Astra Ustronie Morskie
 7  10     11:11
9. 
Iskra Białogard
 7  10     13:11
10.  Błękitni Stary Jarosław
 8  7      15:17
11.  Strong Zielenica
 8  7    14:22
12.  Pomorzanin Sławoborze
 7  6    10:16
13.  LZS Kowalewice
 8  3    15:30
14.  Saturn Mielno
 7  1     5:36
15. Płomień Myślino  7  0    6:41
16. Kotwica II  Kołobrzeg (wycofana)
      
.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.   Gwardia Koszalin
 6  16  27:6
2  Zryw Kretomino  5  15 30:4
3.   Gwardia II Koszalin
 6  13  22:4
4.   AP Mielno  6  12  24:12
5.   Bałtyk Koszalin
 6  10   11:10
6  Bałtyk II Koszalin  5  10  7:15
7.   Żaki Sławno
 6  9    18:4
8  Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 5  7   9:8
9. 
 UKS Orlik Darłowo
 5  6    6:8
10. UKS Wieża Postomino  6  1       3:27
 11. Victoria SP 2 Sianów  6  0  5:46