Piąty turniej Bałtyckiej Ligi Orlik 2012 za nami.
Od godziny 9 rywalizowały zespoły wchodzące w skład grupy A: UKS Jedynka Sława Sławno, Arkadia I Malechowo, UKS Orlik I Darłowo, Błękitni Stary Jarosław. Na zawody nie dojechała drużyna UKS Grabowa Lejkowo.
Od godziny 11,30 walczyły zespoły grupy B: Szkółka Piłkarska Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław, UKS Orlik II Darłowo, Arkadia II Malechowo, UKS Żukowo, Błękitni II Stary Jarosław. Nie dojechała drużyna UKS Jedynka II Sława Sławno
Przedstawiamy komplet wyników w naszej grupie:
Sz.P. Wiekowianka/Szkoła Dobiesław - UKS Żukowo 2:1 br. Grzybak Patryk i samobójcza
Błękitni II Stary Jarosław - UKS Orlik II Darłowo 0:5
Arkadia II Malechowo - Sz.P. Wiekowianka Wiekowo 0:1 br. Grzybak Patryk
Błękitni II Stary Jarosław - UKS Żukowo 0:6
UKS Orlik II Darłowo - Arkadia II Malechowo 1:3
Błękitni II Stary Jarosław - Sz.P. Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 0:2 br. Grzybak Patryk i Gileta Jakub po 1
UKS Orlik II Darłowo - UKS Żukowo 1:2
Arkadia II Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 4:0
Arkadia II Malechowo - UKS Żukowo 2:1
Orlik II Darłowo - Sz.P. Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 0:3 br. Grzybak Patryk -3
Końcowa tabela grupy B:
1. Szkółka Piłkarska Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 4 12 8:1
2. Arkadia II Malechowo 4 9 8:3
3. UKS Żukowo 4 6 10:4
4. UKS Orlik II Darłowo 4 3 7:8
5. Błękitni II Stary Jarosław 4 0 0:17
Dało to nam piąte miejsce w całym turnieju.
Zespół nasz grał w następującym składzie: Kapała Szymon - Gileta Konrad, Prończuk Piotr, Grzybak Patryk kpt., Maziarz Kacper, Gileta Jakub, Huba Paweł, Stach Kacper, Maziarz Dawid, Masternak Oliwier, Cichy Dominik, Sikorski Jacek, Cichy Jakub.
Tabela grupy slawieńskiej po piątym turnieju:
1. UKS Sława Jedynka I Sławno 42 pkt. 49:8
2. Arkadia I Malechowo 41 pkt. 60:13
3. UKS Orlik I Darłowo 37 pkt. 36:15
4. Błękitni W. Głuszek Stary Jarosław 32 pkt. 19:20
5. Szkółka Piłkarska Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 21 pkt. 20:24
6. UKS Grabowa SP Lejkowo 19,5 pkt.24:36
7. UKS Żukowo 13 pkt. 16:39
8. UKS Orlik II Darłowo 12,5 pkt. 6:44
9. Arkadia II Malechowo 11 pkt.15:10
10.UKS Sława Jedynka II Sławno 6 pkt. 3:53
Dziękujemy rodzicom za transport i doping podczas zawodów.