PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Zaczynamy nowy sezon, czyli Wiekowianka – Bałtyk II/GKS Świeszyno

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 kto jest w stanie przewidzieć, jaki będzie to powrót.

Jeśli śledzicie sprawy związane z naszym klubem to wiecie mniej więcej, jak wyglądał okres przygotowawczy do nowego sezonu. Tylko jeden rozegrany sparing, bardzo duże zmiany kadrowe, właściwie stracony pierwszy miesiąc przygotowań. Wszystko to powoduje, że do pierwszego meczu musimy podchodzić z co najwyżej umiarkowanym optymizmem.

Ze składu z poprzedniego sezonu odeszła większość zawodników. Część z nich od razu uczciwie przyznała, że chce grać dalej w IV lidze, z pozostałych zrezygnował klub ze względu na rozbieżności finansowe oraz przede wszystkim ze względu na decyzję zarządu, że tamta formuła zespołu uległa wyczerpaniu, co większość kibiców oceniła pozytywnie. W związku z tym zaczynamy budowę drużyny niejako od nowa, w oparciu o miejscowych zawodników uzupełnionych o kilku zawodników z zewnątrz.

Sami jesteśmy ciekawi co z tej mieszanki wyniknie. Jedno jest pewne – na realną ocenę gry i potencjału naszego zespołu trzeba poczekać przynajmniej do końca rundy. Z pewnością w pierwszych meczach będzie brakowało zgrania a u młodych zawodników też doświadczenia w seniorskiej piłce. Oba elementy powinny przyjść z czasem. Liczymy, że te braki zespół będzie nadrabiał ambicją, determinacją, wolą walki i chęcią pokazania się z jak najlepszej strony.

Tak czy owak, zarówno nowemu trenerowi, jak całemu zespołowi należy dać spory kredyt zaufania i ze spokojem podchodzić do kolejnych meczów traktując zawodników i każdy ich występ raczej w kategoriach nauki i jako inwestycję w przyszłość a nie gwarancję osiągania dobrych wyników tu i teraz.

Nie zmienia to jednak faktu, że z pewnością liczymy na walkę, determinację i przysłowiowego zostawiania zdrowia na boisku w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty. Co z tego wyniknie? Zobaczymy. My wierzymy, że będzie co najmniej przyzwoicie. Powodzenia!

Komentarze   

0 #7 Witawalci 2016-08-28 09:31
No właśnie – jest jakiś plan sparingów ?
Cytować
0 #6 Darek 2016-08-28 09:30
Moglibyśmy zagrać jakiś sparing z Darłovią , dawno już z nimi nie graliśmy , a mecze z nimi zawsze były ciekawe , nawet sparingi .
Cytować
0 #5 kibic 2016-08-28 09:25
Czy w przyszłym sezonie będzie komu grać w tym klubie? Podobno po wczorajszych rozmowach jest nieciekawie. Trenerem ma być lukasz szmajdziak? Czy ktoś jest w stanie potwierdzić lub zdementowac te info?
Cytować
0 #4 fdsgsdf 2016-08-28 09:24
Kapitan rogala podobno był w malechowie na sparingu i treningu
Cytować
0 #3 kibicwiekowianki 2016-08-28 09:24
Ja mam tylko nadzieję, że zarząd się nie ugnie, postawi na kilku zawodników, którzy grali do tej pory (moje typy to Rogala, Kapała, Kępka, Szczygieł, Krupski jak się wyleczy i może Gogół). Do tego np. Hliwa, Tulin i 5-6 naszych juniorów, którzy już przecież grali w IV lidze i ze 2-3 wzmocnienia z zewnątrz i raz na zawsze pożegnamy się z grupą wzajemnej adoracji. Niech idą do Astry czy innej Arkadii i tam doją dopóki kasa będzie.
Cytować
0 #2 nieobiektywny 2016-08-28 09:23
Przywiązanie do klubu? Zapomnij! Dla niektórych (dla większości?) liczy się przede wszystkim ka$a. Taka jest rzeczywistość.
Cytować
0 #1 kibic 2016-08-28 09:23
Czy wiadomo czy klub będzie istniał w 5 lidze ? 4 w malechowie a reszta nie wiadomo gdzie!! Ładne przywiązanie do klubu. Podobno 2 sparingi z mielnem i malechowem odwołane…. nie zebrali się… trochę wstyd ale trudno
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 kowalewice removebg preview

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
LZS KOWALEWICE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz towarzyski

Sobota 27.07.2019 godz. 17,00

BOISKO KOWALEWICE

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


    
 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Astra Ustronie Morskie
     
2.  Bajgiel Będzino        
3.  Błękitni Stary Jarosław
      
4.  Iskra Białogard
      
5.  Kotwica II Kołobrzeg
      
6.  LZS Kowalewice
       
7.  Pomorzanin Sławoborze
      
8. Płomień Myślino
        
9. 
Saturn Mielno
       
10.  Sława Sławno
       
11.  Strong Zielenica
      
12.  Wiekowianka Wiekowo
       
13.  Wieża Postomino
        
14. Wybrzeże Biesiekierz
       
15. Victoria Sianów        
16. Zefir Wyszewo
      
.         

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2          
3.         
4.           
5.       
6.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2        
3.       
4.         
5.        
6        
7.        
8      
9. 
      
10.