PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

Wróciło zasilanie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 21.05.2022 r. Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0:3 (0:2) br. Szynkowski Grzegorz x2, Stępniak Krzysztof

Skład: Maciejewski Kacper - Kruk Dominik, Wieczorek Adrian, Szczygieł Piotr kpt., Kołodziejczyk Cezary, Sorbian Daniel (od 87 min. Lachowski Jakub), Zawolik Damian, Gołofit Gabriel, Stępniak Krzysztof, Lipski Marcin (od 67 min. Kowalski Kamil), Szynkowski Grzegorz

Rezerwowi: brak

Nieobecni: Madera Kajetan i Ponurko Mateusz (pauza po 4 ż.k.), Kwiecień Szymon (nie stawił się na zbiórkę), Madejek Maksymilian i Sobolewski Aleksander (zaniechali treningów), Markowski Adrian i Wąsowicz Kacper (poza kadrą meczową)

Od samego początku meczu było widać , że nasi zawodnicy dobrze się czują, a niezła nawierzchnia sprzyjała grze technicznej i kombinacyjnej, co zawsze lubiliśmy. Już w 8 minucie udało się nam objąć prowadzenie, kiedy to podanie Marcina Lipskiego wykorzystał Krzysztof Stępniak. Do 30 minuty toczyła się w miarę wyrównana gra z obu stron, ale bez okazji bramkowych. W 33 minucie po szybkiej i kombinacyjnej akcji w okolicach pola karnego Grzegorz Szynkowski podwyższył nasze prowadzenie. Do końca pierwszej połowy inicjatywa należała zdecydowanie do naszego zespołu. Widać było, że wróciła naszym zawodnikom radość z grania i świeżość, a więc elementów których ostatnio nam brakowało. Początek drugiej połowy był także dla nas bardzo udany. Po akcji lewą stroną Gabriel Gołofit dośrodkował w pole karne, a przepuszczoną specjalnie przez Krzysztofa Stępniaka piłkę przejął Grzegorz Szynkowski i po raz drugi w tym meczu pokonał Marka Kapałę, była to 54 minuta. Mając pewne prowadzenie staraliśmy się w dalszej części meczu kontrolować jego przebieg i nie forsować tempa gry. Gospodarze natomiast za wszelką cenę starali się o conajmniej  honorową bramkę. W 76 minucie mieli na to okazję, ale ich napastnik  przegrał pojedynek sam na sam z naszym bramkarzem Kacprem Maciejewskim, który prawdę mówiąc nie miał w tym meczu za wiele do roboty.  Ale po jednym  ze strzałów w 88 minucie  wyręczyła go poprzeczka. Mimo kilku drobnych błędów w końcówce meczu trzeba ocenić, że było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, a osiągniety wynik to wyłącznie nasza zasługa i chwała za to naszym zawodnikom, z których każdy robił to co do niego należało i robił to bardzo dobrze. Smaczku meczowi dodawał fakt, że w bramce gospodarzy występował Marek Kapała, w przeszłości długoletni nasz zawodnik, któremu trzy bramki zapakowali także długoletni zawodnicy Wiekowianki Krzysztof Stępniak i Grzegorz Szynkowski. No cóż, ale taki jest sport. Za tydzień spotkanie z Vimobilią, która po porażce u siebie z Głazem Tychowo straciła trzecie miejsce na rzecz Sławy Sławno. 

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 

 

- : -

 

 

 wiekowianka logo do logo
GKS Manowo WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz mistrzowski

13.08.2022 r. godz. 11,00

Stadion  gminny w Manowie

 
Koszalin: D1 Młodzik Gr. 2
 logooo.jpg

- : -

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  

 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ
M PKT + / -
1. DARŁOVIA DARŁOWO 0 0 0:0
2.   WIEKOWIANKA WIEKOWO 0  0  0:0
3.    SŁAWA  SŁAWNO 0  0  0:0
4.      GŁAZ TYCHOWO 0  0  0:0
5.
 VIMOBLIA BĘDZINO 0  0  0:0
6.    VICTORIA SIANÓW  0  0  0:0
7.        GRYF  POLANÓW 
0  0  0:0
8.     WYBRZEŻE BIESIEKIERZ 0  0  0:0
9. 
   WRZOS WRZEŚNICA 0  0  0:0
10.  ISKRA  BIAŁOGARD 0  0  0:0
11.    ZAWISZA GRZMIĄCA  0  0  0:0
12   RADEW BIAŁOGÓRZYNO   0  0  0:0
13.  KS SIECIEMIN  0  0  0:0
14.  GKS MANOWO  0  0  0:0
15.  SOKÓŁ KARLINO
 0  0  0:0
16.  ZEFIR WYSZEWO  0  0 0:0

 

 Koszalin: D1 Młodzik Gr. 2
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1. Żaki Sławno  
17
39
86:24
2.    Arkadia Malechowo  17  37  81:24
3.  UKS Orlik Darłowo  17  34  66:34
4.    Bałtyk Koszalin   10  18  48:32
5.  Gryf Polanów  17  12  41:58
6.    Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 
 16 0 7:157
7.       
8.        
9.        
10.