PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

SEZONY 1990/1991 I 1991/1992

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Sezon 1990/1991 – Klasa A Grupa I

  Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach:

  1. Piast Drzonowo
  2. Piast Drozdowo
  3. Sokół Karlino
  4. Kotwica Kołobrzeg
  5. Leśnik Manowo
  6. Płomień Myślino
  7. Wicher Mierzym
  8. Saturn Mielno
  9. Rossa Rosnowo
  10. Jantar Siemyśl
  11. Błękitni Stary Jarosław
  12. Orzeł
  13. Wiekowianka Wiekowo

Runda jesienna – brak danych 

Runda wiosenna

  Spotkania mistrzowskie:

1. 24.03.1991          Wiekowianka Wiekowo – Kotwica Kołobrzeg  2:4

2. 30.03.1991          Orzeł – Wiekowianka Wiekowo  2:7

3. 07.04.1991          Wiekowianka Wiekowo – Błękitni Stary Jarosław  6:2

4. 14.04.1991          Saturn Mielno – Wiekowianka Wiekowo  4:2

5. 21.04.1991          Wiekowianka Wiekowo – Leśnik Manowo  5:4

6. 28.04.1991          Piast Drzonowo – Wiekowianka Wiekowo  3:2

7. 01.05.1991           Wiekowianka Wiekowo – Wicher Mierzym  5:1

8. 05.05.1991          Rossa Rosnowo – Wiekowianka Wiekowo  5:2

9. 19.05.1991          Piast Drozdowo – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

10.26.05.1991        Wiekowianka Wiekowo – Sokół Karlino  4:2

11.09.06.1992        Wiekowianka Wiekowo – Płomień Myślino  brak wyniku

12.16.06.1992        Jantar Siemyśl – Wiekowianka Wiekowo   brak wyniku      

      

Sezon 1991/1992  – Klasa A Grupa I

Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach:

  1. Grot Bonin
  2. Piast Drzonowo
  3. Grot Górawino
  4. Sokół Karlino
  5. Gwardia II Koszalin
  6. Leśnik Manowo
  7. Saturn Mielno
  8. Wicher Mierzym
  9. Start Mokre
  10. Rossa Rosnowo
  11. Jantar Siemyśl
  12. Pomorzanin Sławoborze
  13. Błękitni Stary Jarosław
  14. Grom Świelino
  15. Wiekowianka Wiekowo

Runda jesienna – mecze mistrzowskie

1.   17.08.1991          Grot Bonin – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

2.   24.08.1991        Wiekowianka Wiekowo – Saturn Mielno  brak wyniku

3.   31.08.1991         Wiekowianka Wiekowo – Grot Górawino  brak wyniku

4.   07.09.1991        Rossa Rosnowo – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

5.      15.09.1991      Wiekowianka Wiekowo – Sokół Karlino  brak wyniku

6. 22.09.1991          Piast Drzonowo – Wiekowianka Wiekowo  2:6

7. 29.09.1991          Wiekowianka Wiekowo – Leśnik Manowo  6:2

8. 06.10.1991           Wicher Mierzym – Wiekowianka Wiekowo  3:5

9. 13.10.1991            Błękitni Stary Jarosław – Wiekowianka Wiekowo  1:2

10. 20.10.1991        Wiekowianka Wiekowo – Grom Świelino  6:1

11. 27.10.1991          Jantar Siemyśl – Wiekowianka Wiekowo  1:2

12. 03.11.1991          Wiekowianka Wiekowo – Start Mokre  9:0

13. 10.11.1991          Gwardia II Koszalin – Wiekowianka Wiekowo  10:0

14. 17.11.1991          Wiekowianka Wiekowo – Pomorzanin Sławoborze  brak wyniku

Runda rewanżowa

  15.  15.03.1992       Wiekowianka Wiekowo – Grot Bonin  6:0

16.  22.03.1992        Saturn Mielno – Wiekowianka Wiekowo  2:1

17.  05.04.1992        Grot Górawino – Wiekowianka Wiekowo  1:4

18.  12.04.1992        Wiekowianka Wiekowo – Rossa Rosnowo  6:1

19.  18.04.1992        Sokół Karlino – Wiekowianka Wiekowo  2:1

20.  26.04.1992       Wiekowianka Wiekowo – Piast Drzonowo  3:2

21.  03.05.1992       Leśnik Manowo – Wiekowianka Wiekowo   0:0

22.  10.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Wicher Mierzym   6:4

23.  17.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Błękitni Stary Jarosław   6:4

24.  24.05.1992       Grom Świelino – Wiekowianka Wiekowo    3:4

25.  31.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Jantar Siemyśl  4:2

26.  07.06.1992       Start Mokre – Wiekowianka Wiekowo  1:2

27.  14.06.1992        Wiekowianka Wiekowo – Gwardia II Koszalin   4:2

28.  21.06.1992        Pomorzanin Sławoborze – Wiekowianka Wiekowo  3:1  

Tabela końcowa

1.  Gwardia II Koszalin 45 116 28
2. Pomorzanin Sławoborze 40 102 55
3. Saturn Mielno 39 101 49
4. Wiekowianka Wiekowo 39 101 68
5. Sokół Karlino 33 63 53
6. Grot Bonin 30 78 82
7. Jantar Siemyśl 27 68 54
8. Piast Drzonowo 27 69 68
9. Grom Świelino 26 52 63
10. Wicher Mierzym 23 68 69
11. Rossa Rosnowo 22 64 91
12. Leśnik Manowo 22 51 92
13. Start Mokre 18 52 101
14. Grot Górawino 17 40 104
15. Błękitni Stary Jarosław 11 60 108

W sezonie tym za sprawą Kazimierza Grzybaka rozpoczęta została rejestracja wyników drużyny seniorów. Z uwagi na brak dokumentów źródłowych brakuje nam części wyników z rundy jesiennej, składów w poszczególnych meczach, ale przedstawiona tabela końcowa sezonu jest prawdziwa. Po raz kolejny drużyna nasza walczyła o awans do klasy okręgowej, który przegraliśmy w ostatnim meczu w Sławoborzu z miejscowym Pomorzaninem. Wydatnie w tym pomogli gospodarzom sędziowie. Mimo naszego prowadzenia 1:0, po kilku ich decyzjach w drugiej połowie gospodarze najpierw wyrównali, a potem strzelili nam jeszcze dwie bramki i wygrali mecz 3:1. Gospodarze chcąc awansować musieli ten mecz wygrać, nam wystarczał remis. Ale za sprawą sędziów więcej nie mogliśmy zrobić. Po zakończonym meczu gospodarze razem z sędziami rozpoczęli świętowanie awansu. Taki kiedyś był „zwyczaj”. Ciekawostką z tego meczu była „wyprawa” ze Sławoborza do Wiekowa po brakujący dowód osobisty Jarka Kiełba zakończona powodzeniem, ale gospodarze po zakończonym meczu już nie chcieli go oglądać.

MECZE

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 

Olimp

 

 0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

logooo

 

Olimp Złocieniec Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 24.11.2018 g. 13,00

Stadion miejski w Złocieńcu

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

6 : 1

(2:0)

 

 

wiekowianka logo do logo
 

Błękitni Stary Jarosław

Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Niedziela  18.11.2018 r. godz. 11.00

Stadion gminny  w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 

 -  :  -

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  

Mecz mistrzowski

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Błonie Barwice
 16 38     40-19
2.  Lech Czaplinek
 16 38     44-19
3.  Darłovia Darłowo
16 35     51-22
4.  Sława Sławno 16 32     35-26
5.  Astra Ustronie Morskie
16 32    53-18
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 27     30-22
7.  Kotwica II Kołobrzeg
16 23     48-23
8. Wieża Postomino
15 23      47-23
9. 
Korona Człopa
16 22     28-41
10.  Wybrzeże Biesiekierz
16 21     30-26
11.  Iskra Białogard
16 21     26-29
12.  Spójnia Świdwin
16 18      29-61
13.  Jedność-Ikar Krosino
15 15     28-31
14. Mechanik Bobolice
16 12     31-49
15. Calisia Kalisz Pomorski 16 10     18-61
16. Olimp Złocieniec
16 9    27-60
17. Saturn Mielno 16 9    20-55

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52