PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

SEZONY 1990/1991 I 1991/1992

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Sezon 1990/1991 – Klasa A Grupa I

  Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach:

  1. Piast Drzonowo
  2. Piast Drozdowo
  3. Sokół Karlino
  4. Kotwica Kołobrzeg
  5. Leśnik Manowo
  6. Płomień Myślino
  7. Wicher Mierzym
  8. Saturn Mielno
  9. Rossa Rosnowo
  10. Jantar Siemyśl
  11. Błękitni Stary Jarosław
  12. Orzeł
  13. Wiekowianka Wiekowo

Runda jesienna – brak danych 

Runda wiosenna

  Spotkania mistrzowskie:

1. 24.03.1991          Wiekowianka Wiekowo – Kotwica Kołobrzeg  2:4

2. 30.03.1991          Orzeł – Wiekowianka Wiekowo  2:7

3. 07.04.1991          Wiekowianka Wiekowo – Błękitni Stary Jarosław  6:2

4. 14.04.1991          Saturn Mielno – Wiekowianka Wiekowo  4:2

5. 21.04.1991          Wiekowianka Wiekowo – Leśnik Manowo  5:4

6. 28.04.1991          Piast Drzonowo – Wiekowianka Wiekowo  3:2

7. 01.05.1991           Wiekowianka Wiekowo – Wicher Mierzym  5:1

8. 05.05.1991          Rossa Rosnowo – Wiekowianka Wiekowo  5:2

9. 19.05.1991          Piast Drozdowo – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

10.26.05.1991        Wiekowianka Wiekowo – Sokół Karlino  4:2

11.09.06.1992        Wiekowianka Wiekowo – Płomień Myślino  brak wyniku

12.16.06.1992        Jantar Siemyśl – Wiekowianka Wiekowo   brak wyniku      

      

Sezon 1991/1992  – Klasa A Grupa I

Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach:

  1. Grot Bonin
  2. Piast Drzonowo
  3. Grot Górawino
  4. Sokół Karlino
  5. Gwardia II Koszalin
  6. Leśnik Manowo
  7. Saturn Mielno
  8. Wicher Mierzym
  9. Start Mokre
  10. Rossa Rosnowo
  11. Jantar Siemyśl
  12. Pomorzanin Sławoborze
  13. Błękitni Stary Jarosław
  14. Grom Świelino
  15. Wiekowianka Wiekowo

Runda jesienna – mecze mistrzowskie

1.   17.08.1991          Grot Bonin – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

2.   24.08.1991        Wiekowianka Wiekowo – Saturn Mielno  brak wyniku

3.   31.08.1991         Wiekowianka Wiekowo – Grot Górawino  brak wyniku

4.   07.09.1991        Rossa Rosnowo – Wiekowianka Wiekowo  brak wyniku

5.      15.09.1991      Wiekowianka Wiekowo – Sokół Karlino  brak wyniku

6. 22.09.1991          Piast Drzonowo – Wiekowianka Wiekowo  2:6

7. 29.09.1991          Wiekowianka Wiekowo – Leśnik Manowo  6:2

8. 06.10.1991           Wicher Mierzym – Wiekowianka Wiekowo  3:5

9. 13.10.1991            Błękitni Stary Jarosław – Wiekowianka Wiekowo  1:2

10. 20.10.1991        Wiekowianka Wiekowo – Grom Świelino  6:1

11. 27.10.1991          Jantar Siemyśl – Wiekowianka Wiekowo  1:2

12. 03.11.1991          Wiekowianka Wiekowo – Start Mokre  9:0

13. 10.11.1991          Gwardia II Koszalin – Wiekowianka Wiekowo  10:0

14. 17.11.1991          Wiekowianka Wiekowo – Pomorzanin Sławoborze  brak wyniku

Runda rewanżowa

  15.  15.03.1992       Wiekowianka Wiekowo – Grot Bonin  6:0

16.  22.03.1992        Saturn Mielno – Wiekowianka Wiekowo  2:1

17.  05.04.1992        Grot Górawino – Wiekowianka Wiekowo  1:4

18.  12.04.1992        Wiekowianka Wiekowo – Rossa Rosnowo  6:1

19.  18.04.1992        Sokół Karlino – Wiekowianka Wiekowo  2:1

20.  26.04.1992       Wiekowianka Wiekowo – Piast Drzonowo  3:2

21.  03.05.1992       Leśnik Manowo – Wiekowianka Wiekowo   0:0

22.  10.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Wicher Mierzym   6:4

23.  17.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Błękitni Stary Jarosław   6:4

24.  24.05.1992       Grom Świelino – Wiekowianka Wiekowo    3:4

25.  31.05.1992        Wiekowianka Wiekowo – Jantar Siemyśl  4:2

26.  07.06.1992       Start Mokre – Wiekowianka Wiekowo  1:2

27.  14.06.1992        Wiekowianka Wiekowo – Gwardia II Koszalin   4:2

28.  21.06.1992        Pomorzanin Sławoborze – Wiekowianka Wiekowo  3:1  

Tabela końcowa

1.  Gwardia II Koszalin 45 116 28
2. Pomorzanin Sławoborze 40 102 55
3. Saturn Mielno 39 101 49
4. Wiekowianka Wiekowo 39 101 68
5. Sokół Karlino 33 63 53
6. Grot Bonin 30 78 82
7. Jantar Siemyśl 27 68 54
8. Piast Drzonowo 27 69 68
9. Grom Świelino 26 52 63
10. Wicher Mierzym 23 68 69
11. Rossa Rosnowo 22 64 91
12. Leśnik Manowo 22 51 92
13. Start Mokre 18 52 101
14. Grot Górawino 17 40 104
15. Błękitni Stary Jarosław 11 60 108

W sezonie tym za sprawą Kazimierza Grzybaka rozpoczęta została rejestracja wyników drużyny seniorów. Z uwagi na brak dokumentów źródłowych brakuje nam części wyników z rundy jesiennej, składów w poszczególnych meczach, ale przedstawiona tabela końcowa sezonu jest prawdziwa. Po raz kolejny drużyna nasza walczyła o awans do klasy okręgowej, który przegraliśmy w ostatnim meczu w Sławoborzu z miejscowym Pomorzaninem. Wydatnie w tym pomogli gospodarzom sędziowie. Mimo naszego prowadzenia 1:0, po kilku ich decyzjach w drugiej połowie gospodarze najpierw wyrównali, a potem strzelili nam jeszcze dwie bramki i wygrali mecz 3:1. Gospodarze chcąc awansować musieli ten mecz wygrać, nam wystarczał remis. Ale za sprawą sędziów więcej nie mogliśmy zrobić. Po zakończonym meczu gospodarze razem z sędziami rozpoczęli świętowanie awansu. Taki kiedyś był „zwyczaj”. Ciekawostką z tego meczu była „wyprawa” ze Sławoborza do Wiekowa po brakujący dowód osobisty Jarka Kiełba zakończona powodzeniem, ale gospodarze po zakończonym meczu już nie chcieli go oglądać.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

3 : 0

vo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo Olimp Złocieniec

Mecz mistrzowski

Sobota 15.06.2019 g. 17

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 

0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

logooo
 
LZS Kowalewice



Wiekowianka Wiekowo  

Mecz mistrzowski

Sobota 08.06.2019 r. godz. 11

Boisko gminne w Kowalewicach

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 0 : 3

vo

Zespół nasz nie zebrał składu

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
UKS Victoria SP 2 Sianów
 

Mecz mistrzowski

Niedziela 09.06.2019 r. godz. 11,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 30 72   114-33
2.  Lech Czaplinek
 31 68     88-36
3.  Błonie Barwice
30 60     66-46
4.  Wiekowianka Wiekowo 30 52     61-41
5.  Wieża Postomino
29 52    89-44
6.  Iskra Białogard
30 52     54-45
7.  Sława Sławno
20 49     66-54
8. Kotwica II Kołobrzeg
30 45      88-49
9. 
Korona Człopa
30 44     56-59
10.  Wybrzeże Biesiekierz
31 41     50-51
11.  Astra Ustronie Morskie
30 41     69-52
12.  Saturn Mielno
30 29     46-82
13.  Spójnia Świdwin
30 29     46-126
14. Jedność-Ikar Krosino
29 28     54-78
15. Mechanik Bobolice 30 25     61-94
16. Calisia Kalisz Pomorski
30 22    37-103
17. Olimp Złocieniec 30 16    47-99

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 19 50    88-13
2  Victoria Sianów 18 38     89-35
3.  Sława Sławno
19 35     64-28
4.  Błękitni Stary Jarosław 19 23     51-66
5.  LZS Kowalewice
18 10     24-105
6.  Wiekowianka Wiekowo
19 7     25-94

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 17 45 119-23
2 UKS Sława Jedynka Sławno 15 37 81-14
3.  Gwardia II Koszalin
16 31    57-39
4.  Bałtyk II Koszalin 14 28    71-21
5.  Mieleńska Akademia Rozwoju
15 27     62-50
6  Zryw Kretomino 16 24     55-28
7.  UKS Victoria SP 2 Sianów
16 15     30-102
8 UKS Żukowo (wycofana z rozgrywek)
17 12    24-54
9. 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
13 10      24-43
10. Wybrzeże Biesiekierz  17  3       15-164
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek