PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

SENIORZY - TABELA

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

1. Sokół Karlino 8 24 8 0 0 26 / 2 4 0 0 17 / 0 4 0 0
2.  Mechanik Bobolice 10 23 7 2 1 35 / 18 3 0 1 15 / 9 4 2 0
3.  Iskra Białogard 9 18 5 3 1 28 / 14 3 2 0 22 / 8 2 1 1
4.  Pogoń Połczyn Zdrój 10 16 5 1 4 31 / 15 4 0 3 23 / 11 1 1 1            
5.  Wieża Postomino 10 16 5 1 4 33 / 28 4 1 0 24 / 10 1 0 4            
6.  Korona Człopa 9 15 4 3 2 32 / 18 2 1 1 12 / 5 2 2 1            
7.  Sława Sławno 9 15 4 3 2 21 / 16 2 2 1 14 / 9 2 1 1            
8.  Orzeł Wałcz 10 14 4 2 4 12 / 20 3 1 0 7 / 2 1 1 4
9.  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 9 13 4 1 4 16 / 23 1 1 2 4 / 10 3 0 2            
10.  Victoria Sianów 10 13 4 1 5 26 / 26 3 0 3 15 / 13 1 1 2            
11.  Saturn Mielno 10 12 4 0 6 17 / 25 3 0 2 9 / 10 1 0 4
12.  Olimp Złocieniec 10 11 3 2 5 15 / 21 1 1 2 4 / 8 2 1 3
13.  Błonie Barwice 10 10 3 1 6 14 / 23 2 1 2 8 / 10 1 0 4
14.  Wiekowianka Wiekowo 10 9 3 0 7 14 / 18 3 0 3 14 / 12 0 0 4
15.  Lech Czaplinek 10 9 3 0 7 16 / 23 2 0 2 9 / 9 1 0 5
16.  Spójnia Świdwin 10 3 1 0 9 12 / 58 1 0 4 6 / 19 0 0 5

MECZE

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 

Olimp

 

 0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

logooo

 

Olimp Złocieniec Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 24.11.2018 g. 13,00

Stadion miejski w Złocieńcu

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

6 : 1

(2:0)

 

 

wiekowianka logo do logo
 

Błękitni Stary Jarosław

Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Niedziela  18.11.2018 r. godz. 11.00

Stadion gminny  w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 

 -  :  -

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  

Mecz mistrzowski

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Błonie Barwice
 16 38     40-19
2.  Lech Czaplinek
 16 38     44-19
3.  Darłovia Darłowo
16 35     51-22
4.  Sława Sławno 16 32     35-26
5.  Astra Ustronie Morskie
16 32    53-18
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 27     30-22
7.  Kotwica II Kołobrzeg
16 23     48-23
8. Wieża Postomino
15 23      47-23
9. 
Korona Człopa
16 22     28-41
10.  Wybrzeże Biesiekierz
16 21     30-26
11.  Iskra Białogard
16 21     26-29
12.  Spójnia Świdwin
16 18      29-61
13.  Jedność-Ikar Krosino
15 15     28-31
14. Mechanik Bobolice
16 12     31-49
15. Calisia Kalisz Pomorski 16 10     18-61
16. Olimp Złocieniec
16 9    27-60
17. Saturn Mielno 16 9    20-55

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52