PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

STATYSTYKI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

3 : 0

vo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo Olimp Złocieniec

Mecz mistrzowski

Sobota 15.06.2019 g. 17

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 

0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

logooo
 
LZS Kowalewice



Wiekowianka Wiekowo  

Mecz mistrzowski

Sobota 08.06.2019 r. godz. 11

Boisko gminne w Kowalewicach

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 0 : 3

vo

Zespół nasz nie zebrał składu

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
UKS Victoria SP 2 Sianów
 

Mecz mistrzowski

Niedziela 09.06.2019 r. godz. 11,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 30 72   114-33
2.  Lech Czaplinek
 31 68     88-36
3.  Błonie Barwice
30 60     66-46
4.  Wiekowianka Wiekowo 30 52     61-41
5.  Wieża Postomino
29 52    89-44
6.  Iskra Białogard
30 52     54-45
7.  Sława Sławno
20 49     66-54
8. Kotwica II Kołobrzeg
30 45      88-49
9. 
Korona Człopa
30 44     56-59
10.  Wybrzeże Biesiekierz
31 41     50-51
11.  Astra Ustronie Morskie
30 41     69-52
12.  Saturn Mielno
30 29     46-82
13.  Spójnia Świdwin
30 29     46-126
14. Jedność-Ikar Krosino
29 28     54-78
15. Mechanik Bobolice 30 25     61-94
16. Calisia Kalisz Pomorski
30 22    37-103
17. Olimp Złocieniec 30 16    47-99

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 19 50    88-13
2  Victoria Sianów 18 38     89-35
3.  Sława Sławno
19 35     64-28
4.  Błękitni Stary Jarosław 19 23     51-66
5.  LZS Kowalewice
18 10     24-105
6.  Wiekowianka Wiekowo
19 7     25-94

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 17 45 119-23
2 UKS Sława Jedynka Sławno 15 37 81-14
3.  Gwardia II Koszalin
16 31    57-39
4.  Bałtyk II Koszalin 14 28    71-21
5.  Mieleńska Akademia Rozwoju
15 27     62-50
6  Zryw Kretomino 16 24     55-28
7.  UKS Victoria SP 2 Sianów
16 15     30-102
8 UKS Żukowo (wycofana z rozgrywek)
17 12    24-54
9. 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
13 10      24-43
10. Wybrzeże Biesiekierz  17  3       15-164
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek