PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Podsumowanie rundy jesiennej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od tego sezonu uległa zmianie nazwa rozgrywek, w których występowaliśmy z Koszalińskiej Klasy Okręgowej na klasę okręgową składającą się z 17 zespołów. Celem sportowym postawionym przed zespołem na koniec sezonu jest miejsce w pierwszej ósemce. 

Kadra

Bramkarze - Kapała Marek (81), Markowski Adrian (96), Szmajdziak Łukasz (83)

Obrońcy - Zacholski Wojciech (93), Gogół Paweł (85), Szczygieł Piotr (91), Makowski Kamil (94), Kaszubski Bartłomiej (90), Krupski Dariusz (86), Pawlewski Michał (2002), Zoruk Michał (99), Łopata Sylwester (99), Płotka Rafał (02)

Pomocnicy: Sorbian Daniel (82), Sobura Zbigniew (85), Kowalski Damian (98), Siarnecki Szymon (99), Stępniak Krzysztof (85), Płotka Paweł (99), Szewczyk Fabian (01), Zawolik Damian (96), Szmajdziak Bartosz (94), Śniadecki Wojciech (97), Otto Damian (00)

Napastnicy: Lipski Marcin (87), Ebertowski Michał (02)

Przybyli: Markowski Adrian (wolny zaw.), Stępniak Krzysztof i Sorbian Daniel (Leśnik Manowo), Lipski Marcin (Saturn Mielno), Siarnecki Szymon (Bałtyk Koszalin), Makowski Kamil (Gryf Polanów), Łopata Sylwester (Strong Zielnica), Zawolik Damian (Arkadia Malechowo), Kaszubski Bartłomiej (Astra Ustronie Morskie), Szmajdziak Bartosz (wznowił treningi), Ebertowski Michał, Otto Damian, Pawlewski Michał, Płotka Rafał (z zespołu j. starszych)

Ubyli: Gorgol Mateusz i Ratajczyk Bartłomiej (Wybrzeże Biesiekierz). Siwek Konrad (Arkadia Malechowo), Hliwa Kacper, Siwicki Kamil, Kępka Kamil, Tulin Patryk, Wilk Mateusz, Kubicki Szymon, Szczepaniak Mateusz, Rogala Szymon, Zbylut Kamil, Hawryluk Tomasz (nie podjęli treningów)

Trener: Szmajdziak Łukasz

Kierownik drużyny: Grzybak Kazimierz

Zestawienie ilości występów i czasu gry:

1. Kowalski Damian - 16/1392

2. Stępniak Krzysztof - 15/1350

3. Sorbian Daniel - 15/1348

4. Szczygieł Piotr - 15/1340

5. Zacholski Wojciech - 15/1337

6. Sobura Zbigniew - 15/1100

7. Kaszubski Bartłomiej - 13/1170

8. Kapała Marek - 13/1170

9. Siarnecki Szymon - 13/1135

10. Lipski Marcin - 13/1070

11. Markowski Adrian - 12/797

12. Makowski Kamil - 10/900

13. Szmajdziak Bartosz 10/73

14. Gogół Paweł - 8/720

15. Łopata Sylwester - 6/420

16. Szewczyk Fabian - 3/117

17. Śniadecki Wojciech - 2/155

18. Zawolik Damian - 2/110

19. Szmajdziak Łukasz - 2/28

20. Otto Damian - 2/23

21. Płotka Paweł - 1/56

22. Pawlewski Michał - 1/2

23. Płotka Rafał - 1/2

24. Krupski Dariusz - 0/0

25. Zoruk Michał - 0/0

26. Ebertowski Michał - 0/0

Strzelcy bramek:

1. Siarnecki Szymon         - 7

2. Lipski Marcin                - 6

3. Szczygieł Piotr             - 5

    Sorbian Daniel            - 5

5. Stępniak Krzysztof        - 3

6. Kowalski Damian          - 2

7. Markowski Adrian         - 1

   Zacholski Wojciech       - 1

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

2 : 1

(1:0)

 

 

 

 

 WYBRZEŻE
Wiekowianka Wiekowo Wybrzeże Biesiekierz

Mecz mistrzowski

Sobota 18.05.2019 g. 16

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

5 : 0

(2:0)

 

 

 

 

 

logooo
 
Błękitni Stary Jarosław



Wiekowianka Wiekowo 

Mecz mistrzowski

Niedziela 19.05.2019 r. godz. 14

Boisko gminne w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 SŁAWA

 

 8 : 1

(5:0)


 

 

 

 

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
UKS Jedynka Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 

Mecz mistrzowski

Wtorek 21.05.2019 r. godz. 16,30

Stadion miejski w Sławnie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 28 68   108-29
2.  Lech Czaplinek
 29 64     79-34
3.  Błonie Barwice
29 57     63-46
4.  Wiekowianka Wiekowo 28 48     55-38
5.  Wieża Postomino
27 48    83-39
6.  Sława Sławno
28 46     61-50
7.  Iskra Białogard
28 45     46-49
8. Kotwica II Kołobrzeg
28 42      84-43
9. 
Korona Człopa
28 41     45-56
10.  Astra Ustronie Morskie
28 40     66-46
11.  Wybrzeże Biesiekierz
29 38     46-47
12.  Saturn Mielno
29 29     44-78
13.  Spójnia Świdwin
29 29     45-108
14. Mechanik Bobolice
29 25     61-87
15. Jedność-Ikar Krosino 26 22     45-71
16. Calisia Kalisz Pomorski
28 19    32-97
17. Olimp Złocieniec 27 16    44-89

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 16 41    77-11
2  Victoria Sianów 16 35     86-33
3.  Sława Sławno
16 34     64-21
4.  Błękitni Stary Jarosław 16 17     43-64
5.  LZS Kowalewice
16 9     23-99
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 4     21-86

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 14 39 90-16
2 UKS Sława Jedynka Sławno 14 34 78-14
3.  Gwardia II Koszalin
14 28    49-27
4.  Mieleńska Akademia Rozwoju Mielno 13 24    59-46
5.  Bałtyk II Koszalin
12 22     62-20
6  Zryw Kretomino 15 21     43-28
7.  UKS Żukowo (wycofany z rozgrywek)
15 12     24-48
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
12 10    22-38
9. 
UKS Victoria SP 2 Sianów
13 9      18-91
10. Wybrzeże Biesiekierz  14  3       12-129
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek