PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Drugie zwycięstwo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

09.02.2019 r. Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 1:2 (0:0) br. Sorbian Daniel i Lipski Marcin

Skład: Markowski Adrian- Kapała Marek, Szczygieł Piotr kpt., zw. test., Kowalski Damian, Sobura Zbigniew, Stępniak Krzysztof, Zawolik Damian, Szynkowski Grzegorz, zaw. test., Lipski Marcin

Na zmiany wchodzili: Sorbian Daniel, Śniadecki Wojciech i Ebertowski Michał

Nieobecni: Kaszubski Bartłomiej, Siarnecki Szymon, Gogół Paweł i Zacholski Wojciech (sprawy osobiste), Makowski Kamil (wojsko)

Nasz dzisiejszy przeciwnik to czwarty po rundzie jesiennej zespół klasy okręgowej, poukładny i dobry technicznie, co był dzisiaj widać. W naszym zespole było sporo roszad, szczególnie w obronie. Mecz więc rozpoczęliśmy ostrożnie, stąd też od samego początku zaznaczyła się przewaga otyczna Sławy, ale miała ona problemy z wypracowanie sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Jeżeli już one były to za sprawą naszych błędów w obronie. Tak było w 13 i 36 minucie, kiedy to mogliśmy stracić bramki, ale okazje to jeszcze nie bramki. W obu przypadkach znakomicie zachował się nasz bramkarz, który najpierw wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem Sławy, a potem kapitalnie obronił rzut karny. Pierwsza połowa była więc dla gospodarzy, ale nam udało się zachować czyste konto. W 51 minucie niemal na linii pola karnego faulowany był Grzegorz Szynkowski. Do ustawionej na 17 metrze piłki podeszli Daniel Sorbian i Krzysztof Stępniak, precyzyjny strzał tego pierwszego wylądował w okienku bramki przeciwników. W odróżnieniu od pierwszej połowy w drugiej to my dyktowaliśmy warunki, czego efektem była druga bramka strzelona w 65 minucie. Trzy błyskawiczne podania golem zakończył Marcin Lipski. Napierw z naszej połowy długą piłkę do Grzegorza Szynkowskiego zagrał Wojkciech Śniadecki. Szyna w swoim stylu pociągnął po skrzydle i tak obsłużył Lipę, że temu pozostało tylko lobem z okolic pola karnego umieścić ją w bramce Sławy. Mając dwubramkowe prowadzenie zaczęło nam brakować cierpliwości i trochę dokładności, co skrzętnie wykorzystali nasi przeciwnicy i w 70 minucie po błędzie i obrony, i bramkarza zdobyli kontaktową bramkę. Mimo starań z obu stron do końca meczu nikomu nie udał się strzelić bramki. Mimo braków kadrowych nasza gra szczególnie w drugiej połowie wyglądała nieżle. W przyszłą niedzielę także w Darłowie o godzinie 15,15 zmierzymy się z Błękitnymi Stary Jarosław. Zapraszamy.    

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 kowalewice removebg preview

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
LZS KOWALEWICE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz towarzyski

Sobota 27.07.2019 godz. 17,00

BOISKO KOWALEWICE

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


    
 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Astra Ustronie Morskie
     
2.  Bajgiel Będzino        
3.  Błękitni Stary Jarosław
      
4.  Iskra Białogard
      
5.  Kotwica II Kołobrzeg
      
6.  LZS Kowalewice
       
7.  Pomorzanin Sławoborze
      
8. Płomień Myślino
        
9. 
Saturn Mielno
       
10.  Sława Sławno
       
11.  Strong Zielenica
      
12.  Wiekowianka Wiekowo
       
13.  Wieża Postomino
        
14. Wybrzeże Biesiekierz
       
15. Victoria Sianów        
16. Zefir Wyszewo
      
.         

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2          
3.         
4.           
5.       
6.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.       
2        
3.       
4.         
5.        
6        
7.        
8      
9. 
      
10.