WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW

Mimo szpitala zwycięstwo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

24.02.2019 r. Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 3:2 (2:1) br. Stępniak Krzysztof, Kruk Dominik i Siarnecki Szymon

Skład: Kapała Marek - Zacholski Wojciech, Szczygieł Piotr kpt., Gogół Paweł, Kaszubski Bartłomiej, Stępniak Krzysztof, Sorbian Daniel, Kruk Dominik (od 46 min. Szmajdziak Bartosz), Sobura Zbigniew, Śniadecki Wojciech, Siarnecki Szymon

Nieobecni: Lipski Marcin, Kowalski Damian, Zawolik Damian, zaw. test. (choroba), Szynkowski Grzegorz (kurs trenerski), Makowski Kamil (wojsko), Markowski Adrian (sprawy rodzinne)

Sporo musiał się dzisiaj natrudzić zastępujuący trenera Daniel Sorbian by zebrać gotową do gry jedenastkę. Po czwartkowym rozegranym w fatalnych warunkach meczu część zawodników się przeziębiła i nie mogla grać (Marcin Lipski i Daniel Kowalski) lub przystąpiła do gry przeziębiona (Krzysztof Stępniak). Koniec końców udało się przystąpić do tego meczu i dużymi momentami gra wyglądała nie najgorzej. Porowadzenie objęliśmy w 15 minucie po dwójkowej akcji Daniela Sorbiana i Krzysztofa Stępniaka, którą bramką zakończył ten drugi. W 26 minucie akcję prawą stroną rozpoczął Wojciech Zacholski, który następnie uruchomił Krzysztofa Stępniak. Po dociągnięciu do narożnej chorągiewki poszło dośrodkowanie w pole karne. Podbita przez obrońcę piłka trafiła na nogę Dominika Kruka, który ładnym wolejem pokonał bramkarza gości. Do tego czasu gra toczyła się głównie na połowie Bajgla i mieliśmy okazje do zdobycia następnych bramek. Jednak w 38 minucie po jednej z nielicznych okazji obrona nasza popełniła błąd, który kosztował nas kontaktową bramkę. Druga połowa to trochę gorszym czas naszej gry, ale mimo to po błędzie obrony i bramkarza Szymon Siarnecki zdołał jeszcze skierować piłkę do pustej bramki. Była to 57 minuta. Brak zmienników spowodował, że to goście zachowali więcej sił w końcówce, ale udało się im tylko raz, w 79 minucie pokonać naszego bramkarza.