PARTNERZY

WIĘCEJ INFORMACJI
http://wiekowianka-wiekowo.eu/index.php/szkolka-pilkarska

Zwycięstwo na początek

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

27.06.2020 r. Wiekowianka Wiekowo - Strong Zielenica 4:2 (3:0) br. Lipski Marcin x 2, zaw. test., Sorbian Daniel

Skład: Markowski Adrian - Kruk Dominik, Gogół Paweł, Szczygieł Piotr kpt., Madejek Maksymilian, zaw. test., Sorbian Daniel, Zawolik Damian, Stępniak Krzysztof, Śniadecki Wojciech, Lipski Marcin

Na zmiany wchodzili: Szynkowski Grzegorz, zaw. test., Pawlicki Tomasz

Nieobecni: Poch Dominik, Kowalski Damian (sprawy osobiste), Siarnecki Szymon (szuka klubu), Sobura Zbigniew (leczy kontuzję)

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu i wyraźne prowadzenie po bramkach Marcina Lipskiego i zawodnika testowanego. Początek drugiej to niemarawa gra naszego zespołu i karygodne błędy w obronie, czego efektem były dwie stracone bramki. Wynik meczu strzałem z dystansu w końcówce meczu ustalił Daniel Sorbian.

W czwartek o godz. 19 także na stadionie w Wiekowicach kolejne sparing, tym razem z KS Sieciemin.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA GR.3


 wiekowianka logo do logo

 

 

 

 5 : 1

(2:0)

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo KS Sieciemin

Mecz sparingowy

Wiekowianka Wiekowo - KS Sieciemin

czwartek 02.07.2020 r. godz. 19 stadion w Wiekowicach


 

 
Koszalin: D1 Młodzik
 wiekowianka logo do logo

 

- : -

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
WIEKOWIANKA WIEKOWO/SZKOŁA DOBIESŁAW



 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Wieża Postomino
14
 38    83:13
2.  Sława Sławno
 14  33    33:11
3.  Wiekowianka Wiekowo
 14  32    40:19
4.  Vimobilia Będzino
 14  26    32:26
5. Victoria Sianów
14 24     40:28
6.  Astra Ustronie Morskie
 14  23     36:23
7.  Zefir Wyszewo
 14  21    28:24
8. Iskra Białogard
 14  18     25:27
9. 
Wybrzeże Biesiekierz
 14  18     29:35
10.  Pomorzanin Sławoborze
 14  17     26:37
11.  Strong Zielenica
 14  16    25:38
12.  Saturn Mielno
 14  8    21:58
13.  Płomień Myślino
 14  8    23:64
14.  Błękitni Stary Jarosław
 14  7    21:38
15. LZS Kowalewice  14  7    29:50
16. Kotwica II      Kołobrzeg (wycofana)
      
.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.   Gwardia Koszalin
 11  31  66:7
2  Gwardia II Koszalin  11  26 65:15
3.  Bałtyk Koszalin
 11  23  50:14
4.   Zryw Kretomino  10  23  54:27
5.   UKS Orlik Darłowo
 11  18   27:26
6  Bałtyk II Koszalin  9  17  50:21
7.   Żaki Sławno
 11  13    29:34
8 AP Mielno
 10  12   18:50
9. 
 UKS Wieża Postomino
 11  10    29:57
10. Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  11  10     14:46
 11. Victoria SP 2 Sianów  11  3    12:84