PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

Wynik był do końca sprawą otwartą

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

28.04.2021 r. Wiekowianka Wiekowo - Gwardia Koszalin 1:2 (1:1) br. Lipski Marcin (kr)

Skład: Maciejewski Kacper - Madejek Maksymilian (od 85 min. Wieczorek Adrian), Szczygieł Piotr kpt., Ponurko Mateusz, Sorbian Daniel, Kruk Dominik, Wasilewski Dawid (od 59 min. Kowalski Damian), Zawolik Damian (od 65 min. Gołofit Gabriel), Pooch Dominik, Stępniak Krzysztof (od 70 min. Szynkowski Grzegorz), Lipski Marcin

Rezerwowi: Śniadecki Wojciech

Nieobecni: Markowski Adrian 

Żółte kartki: Lipski Marcin x 2

Czerwona kartka: Lipski Marcin (w konsekwencji 2 żółtych)

Już przed rozpoczęciem tego spotkania wszystko przemawiało za  naszymi przeciwnikami. Zespół gości występuje o dwie klasy wyżej niż my, w reżimie startowym i rozgrywkowymi jest od ponad trzech miesięcy i przyjechał do nas wcale nie rezerwowym składem. My natomiast przystępowaliśmy do tego meczu z marszu z zaledwie trzema treningami po miesięcznej przerwie w zajęciach szkoleniowych i meczowych. Nie my jednak ustalaliśmy takie warunki i albo mogliśmy odpuścić ten mecz, jak zrobiło to sporo zespołów, albo podjąć sportową rywalizację. Zespół nasz wybrał to drugie czym pokazał swój charakter, a na boisku i po wyniku nie było widać tej przewagi zespołu gości. Dobrze nastawieni taktycznie i psychicznie nasi zawodnicy szczególnie w pierwszej połowie nie pozwolili Gwardii na zbyt wiele. Mimo zdecydowanej optycznej przewagi gościom udało się tylko oddać dwa celne strzały, z których jeden po błędzie naszego bramkarza znalazł w 15 minucie drogę do naszej siatki. W 35 minucie po faulu na Dominiku Pooch w polu karnym i rzucie karnym Marcina Lipskiego zespół nasz wyrównał. Początek drugiej połowy podobny był do pierwszej, ale w 55 minucie sami sobie skomplikowaliśmy życie, kiedy to po niepotrzebnej dyskusji z sędzią po dwóch żółtych kartkach z boiska wyleciał Marcin Lipski. Mimo przewagi jednego zawodnika goście wcale nas tak mocno nie zdominowali i dopiero w 70 minucie wyszli na prowadzenie. Przed tym znakomitej sytuacji na danie nam prowadzenia nie wykorzystał Dominik Pooch.  Znakomicie w tym czasie w naszej bramce grał Kacper Maciejewski broniąc kilka groźnych strzałów. W końcówce meczu szansę na wyrównanie i doprowadzenie do rzutów karnych miał jeszcze Grzegorz Szynkowski. Mimo porażki trzeba naszym zawodnikom oddać szacunek za wolę walki i wiarę w zwycięstwo. W obu zespołach wystąpiło kilku zawodników, którzy w przeszłości byli z nimi związani. W sobotę mecz z wiceliderem Zefirem na jego terenie. Liczymy na podobne zaangażowanie i ambicję naszych zawodników. 

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 wiekowianka logo do logo

 

8 : 3

(3:0)

 

 
Wiekowianka Wiekowo KS Sieciemin

Mecz towarzyski

sobota 31.07.2021 r. godz. 17 stadion gminny w Wiekowicach

 
Terenowa Liga  Młodzika Gr. 2 Koszalin
 wiekowianka logo do logo

- : -

 

WIEKOWIANKA WIEKOWO/Szkoła Dobiesław

 


 

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
 1.   Zefir Wyszewo
8
 63  25-6
2.   Iskra Białogard 8
 63   13-9
3.       Vimobilia Będzino 8  54  21-23
4.   Wiekowianka Wiekowo 8  48  22-13
5.
 Sława Sławno 8 47  10-9
6.     Astra Ustronie Morskie 
8  40  20-13
7.     Gryf Polanów 8 39 7:12
8.   Głaz Tychowo   8  37  10-27
9. 
Pomorzanin Sławoborze  8  34  7-23

 

Młodzicy Gr. 4 Koszalin (RW)
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gwardia Koszalin  8 24 72:4
2.  Akademia Sportu Zryw Kretomino 
 8 19 52:21
3.  Bałtyk Koszalin  8 18 58:11
4.  Gwardia II Koszalin
 8 16 35:20
5.  Żaki Sławno   9 15 36:22
6 Bajgiel Będzino 9  10 39:32
7.  UKS Orlik Darłowo 8  9 26:42
8.   Akademia Mielno  8  7 30:42
9.   Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  9  6  14:75
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów  9  0  5:98