PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Cenny remis

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po trzech kolejnych zakończonych porażką wyprawach udało się tym razem przywieść przynajmniej jeden punkt.

UKS za mocny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W 8 kolejce II Ligi Okręgowej Młodzików ulegliśmy na własnym boisku UKS Sławie.

Pogrom

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W minioną sobotę po fatalnej pierwszej połowie junorzy starsi wysoko przegrali w Sianowie.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

- : -

 

 

 

 spójnia
Wiekowianka Wiekowo Spójnia Świdwin

Mecz mistrzowski

Sobota 20.04.2019 g. 16

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 logooo

0 : 8

(0:4)

 

 


 POLANÓW
Wiekowianka Wiekowo


Gryf Polanów

Mecz mistrzowski

Niedziela 14.04.2019 r. godz. 11

Stadion gminny w Wiekowicach

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 Gwardia Koszalin

 

 2 : 1

(0:1)

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
Gwardia II Koszalin
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 

Mecz mistrzopwski

Niedziela 14.04.2019 r. godz. 10

Stadion miejski w Koszalinie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 23 56     82-23
2.  Lech Czaplinek
 23 51     66-26
3.  Błonie Barwice
23 48     50-34
4.  Sława Sławno 22 40     51-33
5.  Wiekowianka Wiekowo
23 38    43-34
6.  Astra Ustronie Morskie
23 36     61-31
7.  Iskra Białopgard
22 35     36-31
8. Wieża Postomino
21 34      56-31
9. 
Kotwica II Kołobrzeg
22 33     60-29
10.  Wybrzeże Bieskiekierz
23 31     37-38
11.  Korona Człopa
22 29     33-51
12.  Spójnia Swidwin
22 23     35-81
13.  Saturn Mielno
23 19     29-70
14. Mechanik Bobolice
23 19     46-64
15. Jednośc-Ikar Krosino 21 18     33-56
16. Calisia Kalisz Pokmoprski
22 16    27-79
17. Olimp Złocieniec 22 14    37-71

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 13 34    62-9
2  Sława Sławno 12 28     56-11
3.  Victoria Sianów
12 25     68-27
4.  Błękitni Stary Jarosław 13 17     42-41
5.  Wiekowianka Wiekowo
13 4     17-72
6.  LZS Kowalewice
13 3     8-93

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 11 30 73-16
2 UKS Sława Jedynka Sławno 11 27 51-8
3.  Gwardia II Koszalin
11 25    43-15
4.  Bałtyk II Koszalin 9 18    54-13
5.  Mieleńska Akademia Rozwoju
10 18     50-39
6  Zryw Kretomino 12 15     37-25
7.  UKS Zukowo
11 12     24-36
8 UKS Victoria SP 2 Sianów
11 9    17-74
9. 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
9 4      12-34
10. Wybrzeże Biesiekierz  11  0       8-109
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek