PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

MECZE

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 

Olimp

 

 0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

logooo

 

Olimp Złocieniec Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 24.11.2018 g. 13,00

Stadion miejski w Złocieńcu

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

6 : 1

(2:0)

 

 

wiekowianka logo do logo
 

Błękitni Stary Jarosław

Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Niedziela  18.11.2018 r. godz. 11.00

Stadion gminny  w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 

 -  :  -

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  

Mecz mistrzowski

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Błonie Barwice
 16 38     40-19
2.  Lech Czaplinek
 16 38     44-19
3.  Darłovia Darłowo
16 35     51-22
4.  Sława Sławno 16 32     35-26
5.  Astra Ustronie Morskie
16 32    53-18
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 27     30-22
7.  Kotwica II Kołobrzeg
16 23     48-23
8. Wieża Postomino
15 23      47-23
9. 
Korona Człopa
16 22     28-41
10.  Wybrzeże Biesiekierz
16 21     30-26
11.  Iskra Białogard
16 21     26-29
12.  Spójnia Świdwin
16 18      29-61
13.  Jedność-Ikar Krosino
15 15     28-31
14. Mechanik Bobolice
16 12     31-49
15. Calisia Kalisz Pomorski 16 10     18-61
16. Olimp Złocieniec
16 9    27-60
17. Saturn Mielno 16 9    20-55

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52