PARTNERZY

WIĘCEJ INFORMACJI
http://wiekowianka-wiekowo.eu/index.php/szkolka-pilkarska

Lekko nie było

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W ostatnim w tej rundzie meczu z ostatnim w tabeli Olimpem nie było fajerwerków, ale trzy punkty zostały przywiezione do Wiekowa.

Cenny remis

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po trzech kolejnych zakończonych porażką wyprawach udało się tym razem przywieść przynajmniej jeden punkt.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA GR.3

Astra

 

 

 

 2  :  3

(1:2)

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo

 

ASTRA USTRONIE MORSKIE WIEKOWIANKA WIEKOWO

Mecz  mistrzowski

Sobota 12.10.2019 godz. 14,00

Stadion Ustronie Morskie

 
Koszalin: D1 Młodzik Grupa 4
 wiekowianka logo do logo

 

0  : 9

(0:5)

 

 

 

 

 

baltyk1
WIEKOWIANKA WIEKOWO/SZKOŁA DOBIESŁAW

BAŁTYK II KOSZALIN

Mecz mistrzowski

Środa  16.10 2019 r. godz. 16,30

Stadion gminny w Wiekowicach

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Wieża Postomino
7
 19    48:6
2.  Wiekowianka Wiekowo  8  19     27:9
3.  Sława Sławno
 8  19    16:4
4.  Vimobilia Będzino
 7  16    18:8
5. Victoria Sianów
8 16   23:15
6.  Wybrzeże Biesiekierz
 7  15     19:16
7.  Zefir Wyszewo
 8  11    15:13
8. Astra Ustronie Morskie
 7  10     11:11
9. 
Iskra Białogard
 7  10     13:11
10.  Błękitni Stary Jarosław
 8  7      15:17
11.  Strong Zielenica
 8  7    14:22
12.  Pomorzanin Sławoborze
 7  6    10:16
13.  LZS Kowalewice
 8  3    15:30
14.  Saturn Mielno
 7  1     5:36
15. Płomień Myślino  7  0    6:41
16. Kotwica II  Kołobrzeg (wycofana)
      
.         

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.   Gwardia Koszalin
 6  16  27:6
2  Zryw Kretomino  5  15 30:4
3.   Gwardia II Koszalin
 6  13  22:4
4.   AP Mielno  6  12  24:12
5.   Bałtyk Koszalin
 6  10   11:10
6  Bałtyk II Koszalin  5  10  7:15
7.   Żaki Sławno
 6  9    18:4
8  Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 5  7   9:8
9. 
 UKS Orlik Darłowo
 5  6    6:8
10. UKS Wieża Postomino  6  1       3:27
 11. Victoria SP 2 Sianów  6  0  5:46