PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Zapomniany mecz przez..

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wczorajsze spotkanie za sprawą wpadki sędziów, którym pomyliły się godziny spotkanie rozpoczęło z półgodzinnym opóźnieniem, ale nie był to jedyny element tego wydarzenia, w którym to trójka sędziowska była w roli głównej.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

2 : 1

(1:0)

 

 

 

 

 WYBRZEŻE
Wiekowianka Wiekowo Wybrzeże Biesiekierz

Mecz mistrzowski

Sobota 18.05.2019 g. 16

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 ST JAROSŁAW

5 : 0

(2:0)

 

 

 

 

 

logooo
 
Błękitni Stary Jarosław



Wiekowianka Wiekowo 

Mecz mistrzowski

Niedziela 19.05.2019 r. godz. 14

Boisko gminne w Starym Jarosławiu

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 SŁAWA

 

 8 : 1

(5:0)


 

 

 

 

 

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
UKS Jedynka Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
 

Mecz mistrzowski

Wtorek 21.05.2019 r. godz. 16,30

Stadion miejski w Sławnie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 28 68   108-29
2.  Lech Czaplinek
 29 64     79-34
3.  Błonie Barwice
29 57     63-46
4.  Wiekowianka Wiekowo 28 48     55-38
5.  Wieża Postomino
27 48    83-39
6.  Sława Sławno
28 46     61-50
7.  Iskra Białogard
28 45     46-49
8. Kotwica II Kołobrzeg
28 42      84-43
9. 
Korona Człopa
28 41     45-56
10.  Astra Ustronie Morskie
28 40     66-46
11.  Wybrzeże Biesiekierz
29 38     46-47
12.  Saturn Mielno
29 29     44-78
13.  Spójnia Świdwin
29 29     45-108
14. Mechanik Bobolice
29 25     61-87
15. Jedność-Ikar Krosino 26 22     45-71
16. Calisia Kalisz Pomorski
28 19    32-97
17. Olimp Złocieniec 27 16    44-89

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 16 41    77-11
2  Victoria Sianów 16 35     86-33
3.  Sława Sławno
16 34     64-21
4.  Błękitni Stary Jarosław 16 17     43-64
5.  LZS Kowalewice
16 9     23-99
6.  Wiekowianka Wiekowo
16 4     21-86

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 14 39 90-16
2 UKS Sława Jedynka Sławno 14 34 78-14
3.  Gwardia II Koszalin
14 28    49-27
4.  Mieleńska Akademia Rozwoju Mielno 13 24    59-46
5.  Bałtyk II Koszalin
12 22     62-20
6  Zryw Kretomino 15 21     43-28
7.  UKS Żukowo (wycofany z rozgrywek)
15 12     24-48
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
12 10    22-38
9. 
UKS Victoria SP 2 Sianów
13 9      18-91
10. Wybrzeże Biesiekierz  14  3       12-129
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek