PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

Pechowa porażka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po bardzo wyrównanym meczu nasi młodzicy nieznacznie przegrali z SAS Sianów.

Pudło orlików

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Znakomice spisali się nasi orlicy, którzy w pierwszym w tym sezonie turnieju w Darłowie zajęli trzecie miejsce.

Przełamanie juniorów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dopiero w piątym meczu juniorzy starsi zanotowali pierwsze zwycięstwo pokonując na swoim boisku Gryfa Polanów.

Porażka juniorów

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Trzeciej porażki doznali nasi juniorzy starsi, tym razem na własnym boisku z liderem rozgywek.

MECZE


 

SENIORZY

logooo
 

 

6 : 3

 (4:2)

 

 

 

 

 


połczyn pogoń
 

Wiekowianka Wiekowo

Pogoń Połczyn Zdrój

MECZ MISTRZOWSKI

SOBOTA 21.10.2017 r. GODZ. 15

STADION GMINNY W WIEKOWICACH

Liga Okręgowa A1 Juniorzy starsi grupa III

KOWALEWICE 


 

 

5 : 4

 

 

  

logooo


 
LZS KOWALEWICE
WIEKOWIANKA WIEKOWO

MECZ MISTRZOWSKI  

SOBOTA 21. 10.2017 r.  GODZ. 11,00
BOISKO GMINNE W KOWALEWICACH

WYJAZD GODZINA 9,15

 

LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4.

Gwardia Koszalin
 

 

- : -

 

 

 

 

logooo
 

KS GWARDIA I KOSZALIN

 

WIEKOWIANKA WIEKOWO

MECZ MISTRZOWSKI

NIEDZIELA 22.10.2017 R. GODZ. 11

STADION MIEJSKI W KOSZALINIE UL. FAŁATA

WYJAZD GODZINA 9,30

TABELE

 

SENIORZY KOSZALIŃSKA KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Pogoń Połczyn Zdrój
9 21 26-14
2.  Wieża Postomino
9 20   36-15
3.  Lech Czaplinek
9 20   30-18
4.  Orzeł Wałcz 8 16   23-9
5.  Saturn Mielno
9 15  15-14
6.  Kotwica II Kołobrzeg
9 14    19-22
7.  Mechanik Bobolice 9 13  22-19
8. Wiekowianka Wiekowo
8 13    12-11
9.  Astra Ustronie Morskie
9 13   29-10
10.  Błonie Barwice
9 12   23-23
11.  Darłovia Darłowo
9 8   12-15
12.  Mirstal Mirosławiec
9 7  16-43
13.  Sława Sławno
9 7    12-17
14.  Korona Człopa
9 6    12-17
15. Olimp Złocieniec
9 6   13-27
16. Victoria Sianów
9 5 15-36
I LIGA OKRĘGOWA A1JUNIOR STARSZY gr. III
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1. Victoria Sianów  6  10 19:12
 2.
Wicher Mierzym
 6  9  16:16
3.  Mechanik Bobolice
 4  8  11:7
4.  Gryf Polanów  5  7 20:11
5.  UKS Wieża Postomino
 5  6  17:12
6.  LZS Kowalewice
 4  6  9:14
7.  Bajgiel Bedzino
 3  6  10:7
8.  Saturn Mielno
 4  4  8:12
9.  Wiekowianka Wiekowo
 5  3  9:22
         
D1 MŁODZIK GR. 4
LP  ZESPÓŁ M. PKT. +/-
1. KS Gwardia Koszalin 5 15 24-5
2.  UKS Orlik Darłowo
6 15 25-7
3.  Arkadia Malechowo
6 12 18-10
4.  KKPN Bałtyk Koszalin
5 12 16:10
5.  UKS Sława Jedynka Sławno
5 9 15-14
6.  Zryw Kretomino
6  6
17-27
7.
Sianowska Akademia Sportu
5 6 7-22
 8. 
Mieleńska Akademia Rozwoju
6 4 16-15
9,. KS Gwardia II Koszalin
6 4
11-17
10 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  
6 0 2-25